„Nissan Juke“ tobulėja

„Nissan Juke“ tobulėja

„Nissan“ buvo atsakinga už visiškai naujos klasės sukūrimą automobilių rinkoje. Juke inicijavo supermini visureigių modelių startą, o tai paskatino tolesnę Nissan konkurenciją. Po to, kai „Juke“ pasirodė rinkoje, tokie automobiliai kaip „Vauxhall Mokka“, „Ford Eco Sport“ ir „Mini Countryman“ tapo tos pačios kategorijos dalyviais, siekdami konkuruoti su „Nissan Juke“ ir pasinaudoti augančiais jų pardavimais – stebėtina, nes pasiūlymai, kuriuos „Juke“ gali suteikti funkcijų ir specifikacijų prasme, yra šiek tiek bauginantys kitus automobilių pramonės operatorius.

Juke yra atpažįstamas keliuose dėl žavingos išvaizdos ir pasižymi keistais veido bruožais, kurie suteikia jam išraišką keliuose. Liekną jo išorę sustiprina daugybė siūlomų stiliaus parinkčių, suteikiančių vartotojui galimybę pritaikyti asmeninį pobūdį kitam žingsniui. Unikalus pritaikymo aspektas yra tai, kas išskiria Nissan nuo konkurentų, nes vartotojas gali pritaikyti savo automobilį pagal individualius pageidavimus.

Lengvojo lydinio ratlankiai tiekiami 17 arba 18 colių dydžio ir yra įvairių spalvų ir apdailos, kurios gali papildyti jūsų ratlankio pasirinkimą. Lydinius norėsite aprūpinti kokybiška guma, todėl peržiūrėkite padangų pasirinkimą pas padangų pirkėją. Durų rankenos ir šoniniai veidrodėliai gali būti pritaikyti kontrastingomis spalvomis nei pasirinkta pagrindiniam automobilio kėbului, o „Juke“ gali pasiūlyti priekinių žibintų apdailas, kurios išryškina priekinių rūko žibintų garsumą ir gylį.

Ši suasmeninta tema gali tęstis ir salone, nes „Nissan“ vėl siūlo daugybę skirtingų spalvų variantų ir schemų, kurios gali sukurti atmosferą ir sukurti nuotaiką automobilio interjerui; šie pasiūlymai apima interjero įdėklų, centrinės konsolės ir veliūrinių kilimėlių individualizavimą. Viduje moderniausios technologijos apima informacinę ir pramoginę sistemą, esančią centrinėje konsolėje, esančioje tarp vairuotojo ir priekinio keleivio, kurioje yra palydovinė navigacija, Bluetooth ir telefono ryšys, taip pat rodoma parkavimo kamera, nukrypimo nuo juostos sistema, aklosios zonos įspėjimo sistema ir judančių objektų aptikimas. Tačiau dar įspūdingesnis yra „Nissan Connect“, kuris veikia kaip geriausias jūsų išmaniųjų telefonų draugas; leidžia naudoti Facebook, Twitter ir daug kitų programų.

Kalbant apie variklio dydį, „Juke“ yra penkios skirtingos versijos, tačiau tik vienas dyzelinis – 1,5 litro. „Juke“ siūlomi benzininiai varikliai yra nuo 1,2 iki 1,6 litro, taip pat galima įsigyti „Turbo“ versiją; Visi jie pasižymi puikiu našumu ir nuosekliu valdymu, todėl vairuotojai gali jaustis užtikrintai prie vairo.

„Nissan Juke“ taip pat puikiai vertina praktiškumą, nes gali pasigirti didele keliamoji galia ir daug erdvės salone. Tai leidžia transporto priemonei patenkinti platų automobilių auditorijos ratą, nes tai yra puikus kontrastas tarp sportinio vairavimo ir erdvaus šeimos automobilio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *