6 Mercedes – Benz modelių kurių vertėtų vengti

6 Mercedes – Benz modelių kurių vertėtų vengti

Mercedes – Benz automobilių kompanija laikoma galinga ir prabangia. Šios markės automobiliai pasižymi savo prabanga, puikiu našumu ir patikimumu. Naudoto Mercedes automobilio pirkimas yra geras sprendimas žmonėms, kurie nori įsigyti prabangų automobilį už mažesnę kainą. Tačiau kai kurie automobiliai turi daug minusių, kuriems išleisite daugybę pinigų.

Problema, kad gamintojai 2000 – aisiais turėjo problemų gaminant automobilius, o tos problemos išliko prastesniuose modeliuose. Paruošėme gidą, kurių automobilių siūlome vengti.

2014 Mercedes-Benz CLA250

CLA250 problema ta, kad jis yra nuobodus. Dėl didelės kainos galima tikėtis dinamiško dizaino, puikios jėgos pavaros ir gero valdymo automobilio. 2014 m. CLA250 to neturi. CLA250 siūlo mažai prabangos, lyginant su jo kaina.

2006 Mercedes-Benz ML350

Šiuolaikiniai ML350 modeliai gali būti gana geri, tačiau ankstesni modeliai turėjo savo grubius kraštus. 2006 m. modelis yra prasčiausias su netikėtu septynių greičių transmisijos perjungimu ir trūksta grįžtamojo ryšio.

Šie varikliai gali perkaisti, o avarijos metu gali neatsijungti kuro siurblys, kuris gali sukelti gaisrą. Variklio lemputė gali likti degti net ir po remonto. Šis modelis reikalauja daugybę išlaidų, todėl geriau žvalgytis į naujesnius modelius.

2001 Mercedes-Benz ML320

Pagal viską, 2002 metų ML320 turi kur kas daugiau nusiskundimų. Šio automobilio didžiausia problema, kad gali įsijungti stabdžių blokavimas be įspėjimo ir turi prastą stabilumą.

2001 Mercedes-Benz ML320
2001 Mercedes-Benz ML320

2001 metų modelis yra pats prasčiausias ML320 klasėje. Jis buvo penkis kartus atšauktas dėl:

  1. Netinkamas pastovaus greičio palaikymas.
  2. Sistemos gedimai.
  3. Atsilaisvinęs vairo stiprintuvo žarnos spaustukas.

2006-07 Mercedes-Benz E350

2006 metais E350 buvo su stipresniu varikliu ir septynių greičių transmisija. Tačiau tai galėjo prisidėti prie daugelio problemų. Pagrindinė problema buvo balansinio veleno gedimas, dėl kurio ženkliai sumažėjo našumas ir kilo problemų dėl valdymo. Reikėtų nepamiršti ir apie alyvos siurblio gedimą ir trukčiojimo kelyje.

2012-13 Mercedes-Benz C250

Mercedes-Benz C250 pasižymi geromis savybėmis, tokiomis kaip sklandžiai veikiantis 201 AG keturių cilindrų variklis su turbokompresoriumi, užtikrinantis komfortišką važiavimą. Dėl to jos nesėkmės yra labiau pastebimos. Tačiau šį automobilį yra brangu remontuoti, ypatingai sugedusias oro pagalves. Taipogi yra ir degalų nutekėjimo tendenciją, kuris gali kilti dėl sugedusių jutiklių.

2019 Mercedes-Benz GLC

Šis automobilis turėjo būti patobulinamas, tačiau išliko blankus vairas ir nepatogi technologinė sąsaja. Šis automobilis turi problemų su degalų nuotėkiu, oro pagalvėmis, neveikiančia ,,eCall” sistema ir prastomis padangomis. Buvo daugybę atšaukimu, todėl GLC tapo vienu prasčiausiu MB modeliu per pastaruosius metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *