Automobilio Pirkimas iš Amerikos

Automobilio Pirkimas iš Amerikos

Vis didesnio populiarumo susilaukia automobilių pirkimai iš Amerikos. Taip pat susiduriame su įvairiausiais klausimais pirkome metu. Tačiau ar apsimoka pirkti automobilio už Atlanto, atsakymo nerasite niekur. Visada reikia įvertinti visus privalumus ir minusus.

Į ką atkreipti dėmesį prieš perkant?

Kartais atrodo, kad kaina labai gera, asmuo nusiperka, o paskui gailisi savo sprendimais. Ne visuomet reikia žiūrėti tik į kainą. Patys svarbiausi aspektai yra dokumentų grafą, ar jie tvarkingi, visi automobilio gedimai, kokius turi pažeidimus. Išsinagrinėję informaciją iki didžiausių smulkmenų apie automobilį, bus kur kas paprasčiau apsispręsti arba išsirinkti tinkamą. Dažnai atsitinka ir taip , kad tenka paieškoti automobilio net ir kelis mėnesius. Automobiliai iš JAV yra panašūs ir į Europinius, bet reikia nepamiršti, kad skiriasi jų išorinės detalės, vidaus įranga bei komplektacijos. Ridos yra pateikiamos myliomis. Norėdami gauti ridą kilometrais, jums reikia padauginti mylias iš 1.6. Tarkime automobilio rida yra 1000 mylių, tad dauginame 1000 * 1.6 ir gauname 1600 kilometrų. Reikia nepamiršti, kad kainos yra pateikiamos doleriais, todėl suma eurais gausis mažesnė. Tačiau reikia nepamiršti , kad reikia susimokėti aukciono mokestį, transportavimą iki Lietuvos, bei už pačius tarpininkus. Pasiskambinkite keliems servizams ir paklauskite kokia būtų preliminari tvarkymo kaina, peržiūrėkite tarpininkų kainas. Dažnai mokesčiai pakelia bendrą automobilio kainą, bet vis tiek ji būna pigesnė nei Lietuvoje

Automobilio Pirkimas iš Amerikos
Automobilio Pirkimas iš Amerikos

 

 

 

 

Kokie automobiliai populiariausi aukcionuose?

Šiais laikais Amerikos automobiliai susilaukia gausybės susidomėjimo iš visos Europos. Jungtinių Amerikos Valstijų aukcionai siūlo labai platų automobilių pasirinkimą. Galite rasti tvarkingą, daužtą arba skendusį.  Žinoma galite pirkti ne tik Amerikietiškus automobilius, tačiau ir pačius populiariausius ,, Bmw” ,, Toyota”, ,,Mercedes – Benz” . Aukcionuose galite rasti sunkiai randamų automobilių skelbimuose, tokių kaip ,,Tesla” kadangi šie automobiliai dažniausiai ir atkeliauja iš JAV. Automobilio pirkimas iš Amerikos gali užtrukti jums laiko, bet reikia nepamiršti, kad galite nusipirkti kur kas pigesnį automobilį, su labai patikimu tarnavimu.

Ką vertėtų žinoti prieš perkant automobilį?

Visuose JAV aukcionuose pardavėjas niekada neatsakys už automobilio būklę, ir yra parduodami tokie, kokie jie yra pas pardavėją. Gali atsitikti ir taip , kad rakteliai lieka pas savininką ir jūs jų negausite.

Kur galiu rasti aukciono terminų paaiškinimus?

Visus aukciono trumpinių paaiškinimus galite rasti straipsnyje: ” Automobilių Aukcionų terminų paaiškinimai

Straipsnis parašytas ir patalpintas Auto-Usa komandos

Ar įmanoma sužinoti daugiau informacijos apie automobilį?

Visuomet galite susisiekti su pardavėju ir prašyti daugiau informacijos. Tačiau jei norite platesnės informacijos, kiek savininkų turėjo, kada pirmą kartą buvo užregistruota, tuomet siūlome pasinaudoti paslauga ,, Vin Patikra„.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *