Porsche galvoja apie elektrinį 911

Porsche galvoja apie elektrinį 911

Kaip ir visi automobilių gamintojai, turi galvoti apie elektrinius automobilius. Porsche gamintojams bus sudėtinga pereiti prie elektrinių, nes iš jų tikimasi greičio ir gerų pojūčių.

Dauguma modelių turėtų jau greitai tapti elektromobiliai, na o 911 teks šiek tiek palaukti, ir iki tol galime džiaugtis jų garsu. Porsche dizaineris Michaelis Maieris galvoja apie elektrinį 911 modelį, tačiau tai bus didelis iššūkis, nes visi šio tipo modeliai sukasi ties varikliais.

Gamintojai tikisi suformuoti ir toliau gale sumontuoto variklio siluetą. Tikriausiai daugiau baterijų už galinės ašies negalės būti, dėl svorio pasiskirstymo, kuris gali būti pavojingas.

Dizaineris taip pat atskleidė, kad šiais laikais kurti benzininius 911 modelius darosi vis sunkiau. Labai sunku sukurti gerą modelį, kai nauji taršos standartai yra tokie sudėtingi, ir vis variklio skyriai turi būti didesnis. Kai variklis stovi priekyje, tai yra kur kas paprasčiau padaryti išmetimo sistemą gale, tačiau kai stovi gale, tai kur kas sudėtingiau.

Žiniasklaidoje rašoma, kad šio elektrinio modelio nesitikima pamatyti iki 2030-ųjų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *