„Kia“ pristatys elektrifikuotą seriją „Electrify Expo“ Long Byče

„Kia“ pristatys elektrifikuotą seriją „Electrify Expo“ Long Byče

Kia Amerika ketina pristatyti įvairius elektrifikuotus komunalinius automobilius „Electrify Expo“ Long Byče, Kalifornijoje, nuo gegužės 31 d. iki birželio 2 d. Long Byčo konferencijų centre. Šis renginys pabrėžia Kia įsipareigojimą reklamuoti hibridinių ir elektrinių transporto priemonių nuosavybės naudą.

Žvaigždžių atrakcionai

Asortimente pirmauja pavyzdinis EV9 – trijų eilių elektrinis visureigis, kuris neseniai 2024 m. Pasaulio automobilių apdovanojimuose laimėjo ir Pasaulio metų automobilį, ir Pasaulio elektrinį automobilį. Lankytojai taip pat gali apžiūrėti visą „Kia“ hibridinių ir visiškai elektrinių modelių asortimentą, įskaitant:

  • Visiškai elektrinis Niro CUV
  • 576 arklio galių EV6 GT
  • Įkraunami hibridiniai „Sportage“ ir „Sorento“ visureigiai
  • Būsimas karnavalo hibridas, kuris Šiaurės Amerikoje debiutavo praėjusį mėnesį

Įsipareigojimas tvariam mobilumui

„Paroda „Electrify Expo“ yra ideali vieta sužinoti apie hibridinių ir elektrinių transporto priemonių pranašumus ir paliudyti „Kia“ atsidavimą tvariam mobilumui“, – sakė Stevenas Center, „Kia America“ COO ir EVP. „Mūsų Long Beach serija, kurią sudaro novatoriškas EV9 ir galingas EV6 GT, parodo, kaip „Kia“ daro elektrifikuotų transporto priemonių nuosavybę prieinamesnes ir patogesnes.

Pramonės diskusijos

Gegužės 31 d., penktadienį, parodoje vyks diskusijos pagrindinėmis temomis, turinčiomis įtakos EV pramonei, įskaitant teisės aktus, atstumą ir įkrovimo nerimą, akumuliatoriaus tvarumą, įkrovimo infrastruktūrą ir autonominio vairavimo ateitį.

„Kia“ dalyvavimas parodoje „Electrify Expo“ pabrėžia jos lyderystę pereinant prie elektrifikuoto transporto ir leidžia pažvelgti į mobilumo ateitį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *