Kaip nuraminti jaudulį, prieš vairavimo egzaminą? Kalbiname vairavimo mokyklos atstovą

Kaip nuraminti jaudulį, prieš vairavimo egzaminą? Kalbiname vairavimo mokyklos atstovą

Vairavimo egzaminas daugeliui abiturientų, bei vyresnio amžiaus senjorams kelia didelį stresą, kadangi yra paskleisti tam tikri, tikroves neatitinkantys mitai. Turbūt esame girdėję kaip vairavimo egzaminuotojai tyčia mėgina „sukirsti” teises bandančius gauti jaunuolius. Ar kaip nors kitaip jiems sukelti stresą, kuris iššauktų kritinę klaidą, ir vairavimo egzaminas būtų ne išlaikytas.  Galbūt taip yra buvę anksčiau, tačiau dabar visi vairavimo egzaminai yra filmuojami, tiek automobilio viduje, tiek išorėje. Jeigu manote, jog Jums buvo nepagrįstai skirta klaida, visada galima tokį sprendimą skųsti. Norime pasidalinti nemokamu patarimu: neapgaudinėkite savęs, pradėkite dirbti su savimi. Tam gali paruošti profesionali vairavimo mokykla bei save gerbiantys, savo srities asai – instruktoriai.

Vairavimo mokyklos, ypač Vilniuje, visos teigia, jog teikia nepriekaištingas paslaugas. Kaip atsirinkti tikrus atsiliepimus?

Mūsų patarimas būtų pasidomėti pažįstamų žmonių, kurie neseniai išsilaikę vairavimo egzaminą, praėję visus reikiamus kursus. Kaip jiems patiko, kas patiko nepatiko. Turite suprasti, jog žmonės yra labai skirtingas, kiekvienas skirtingai pasisavina reikiamą informaciją ir perprantą sistemą. Taip pat turite suprasti, tai jog kai kurie žmonės, ypač gyvenę provincijose supažindinami su automobilio valdymu. Šie žmonės greičiau perpranta vairavimo subtilybes ir nereikėtų į tokius lygiuotis.

Vienas iš pagrindinių veiksnių kaip bebūtų yra kaina ir vairavimo kursų greitis. Tai yra ypač aktualu, kuomet turite startuoti naujoje darbovietėje, su naujomis pareigomis. Dažnai pasitaiko taip, jog kai kurie žmonės turi ir finansinių problemų, tačiau jų bando atsikratyti. Tuomet profesionalios ir save gerbiančios vairavimo mokymo įstaigos gali pasiūlyti vairavimo kursus išsimokėtinai, be pabrangimo. Tokiu būdu vairavimo mokyklos skatina išsilaikyti teises visiems, taip padeda išspręsti finansines problemas.

Populiarėjanti paslauga – papildomas vairuotojų mokymas

Kaip bebūtų, mūsų vairavimo kultūra yra kiek rytietiška. Situacija klostosi teigiama linkme, vis mažiau žmonių pažeidžia KET, tačiau to negana. Kuris laikas yra skiriamas papildomas vairuotojų mokymas už didesnius nusižengimus, ypač kuomet jie pasikartoja kelintą kartą iš eilės. Tai puiki priemonė skatinti, o ne bausti vairuotojus ir padėti jiems suprasti save. Apsaugoti kitus kelyje ir išgelbėti gyvybes, išvengiant auto įvykių.

Straipsnis parengtas kitų rašytojų, patalpintas Auto-Usa komandos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *