Subaru Impreza dažniausios problemos

Subaru Impreza dažniausios problemos

Subaru garsėja kaip patikimas ir ilgai tarnaujantis automobilis. Norėdami padėti jums nuspręsti, ar Impreza tinka jūsų gyvenimo būdui, surinkome dažniausiai pasitaikančias šios transporto priemonės markės ir modelio problemas ir paaiškinome lengviausius ir dažniausiai pasitaikančius šių problemų sprendimus.

Subaru Impreza dažniausios problemos

Galinis alyvos nutekėjimas

Daugelis vairuotojų skundžiasi, kad „Subaru Imprezas“ susiduria su alyvos nuotėkiu automobilio gale. Tai dažna senesnių Imprezų problema.

Problema kyla dėl plastikinės alyvos pertvaros

Alyvos pertvara yra linkusi sugesti. „Subaru“ pripažino, kad tai yra problema, ir sukūrė geresnę dalį, kad taip neatsitiktų naujesniuose modeliuose. Senesni modeliai gali būti aprūpinti nauju alyvos pertvaru, kad būtų pašalinta problema.

Iš išmetamųjų dujų sklinda juodi dūmai

Iš „Subaru Impreza“ išmetimo vamzdžių sklindantys juodi dūmai dažniausiai yra problema tik naudojant turbokompresorius. Dėl variklio su turbokompresoriumi greitai kaupiasi alyvos dumblas ir dulkės. Jei praleisite alyvos keitimą arba alyvos filtras užsiterš, iš išmetimo vamzdžių pradės sklisti juodi dūmai.

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti pastebėjus šią problemą, yra pakeisti alyvą ir alyvos filtrą. Jei problema nebus išspręsta iš karto, ateityje galite susidurti su variklio gedimu.

Subaru informacijos ir pramogų sistema STARLINK gali nereaguoti

„Subaru“ informacijos ir pramogų sistema STARLINK retkarčiais užšąla. Kai technologija užšąla, ekranas nereaguos į prisilietimą.

Kai kuriems „Subaru“ vairuotojams pavyko išspręsti problemą užgesinant ir vėl užvedant transporto priemonę.

Jei tai neišsprendžia problemos arba problema kartojasi, verta nuvežti automobilį į servizą.

„Subaru“ žino apie informacijos ir pramogų problemas, susijusias su daugeliu Impreza modelių, ir sukūrė programinės įrangos atnaujinimus, kad išspręstų problemą.

Priekinis stiklas, linkęs savaime įskilti

Bėgant metams daugelis „Subaru Impreza“ vairuotojų pranešė, kad jų priekinis stiklas įskilęs be jokios priežasties. „Kai kurie vairuotojai matė nepaaiškinamus įtrūkimus priekiniame stikle.

Kai „Subaru Impreza“ priekinis stiklas be jokios priežasties įskilinėja, tai dažniausiai būna esant šaltai temperatūrai, o vairuotojai įjungia šildymą, kad atitirpintų priekinį stiklą.

Impreza 2010 interjeras
Impreza 2010 interjeras

Kai taip nutinka, vairuotojai dažniausiai išgirsta, kaip trūkinėja stiklas, o paskui pastebi, kad prieš akis įskilęs priekinis stiklas.

Jei įtrūkimas nebus išspręstas iš karto, jis ir toliau plėsis.

Jei pastebėjote, kad įskilęs priekinis stiklas, svarbu kuo greičiau jį pakeisti.

Prasti stabdžiai gali turėti įtakos bendrai pakabos būklei

„Impreza“ yra žinomas dėl nepakankamai galingų stabdžių. Prasti stabdžiai veikia bendrą ,,Impreza” pakabos sistemos būklę.

Prieš perkant šios markės automobilį, rekomenduojame pravažiuoti po nelygius kelius.

Jei važiavimas yra labai nelygus ir šiek tiek mėto jus po saloną, galbūt norėsite persvarstyti. Arba bent jau žinokite, kad netrukus gali tekti pakeisti transporto priemonės greičio jungtis.

Prastas valdymas 2004 metų modelyje

Dauguma „Subaru“ vairuotojų žavisi Impreza valdymu, ypač staigiuose posūkiuose dideliu greičiu.

Tačiau 2004 m. Impreza šiek tiek nuvilia.

Subaru Impreza dažniausios problemos

Su 2004 m. „Subaru Impreza“ yra žinoma problema, susijusi su vairo stovo įvorėmis, dėl kurių blogai valdoma transporto priemonė. Norint išspręsti šią problemą, reikia pakeisti dalis.

Užsidega ,,Check Engine” lemputė

Yra daug priežasčių, dėl kurių Impreza prietaisų skydelyje gali užsidegti,,Check Engine” lemputė.

Jei ,,Check Engine” lemputė užsidega ir užgęsta su pertraukomis, pirmas dalykas, kurį turėtumėte patikrinti, yra transporto priemonės detonacijos jutiklis.

Taip pat galite naudoti diagnostikos įrankį, kad patikrintumėte transporto priemonės sistemą, kuri tiksliai nurodys, kokia yra problema. Jei detonacijos jutiklis yra priežastis, dėl kurios lemputė kartais užsidega ir savaime išnyksta, tai gali būti lengva išspręsti.

Impreza smūgio jutikliai yra lengvai prieinami, o dalis yra lengvai montuojamos.

Jei gaunate įspėjimą apie trankymo jutiklį, bet atrodo, kad trankymo jutiklis veikia gerai, gali kilti problemų dėl transporto priemonės uždegimo žvakių, dėl kurių užsidega variklio patikrinimo lemputė.

Sankaba traška kai automobilis užvedamas šaltas

Jei įsėdate į savo Impreza ir ją užvesite, galite būti nustebę, kai iš sankabos srities išgirsite triukšmą.

Jei taip atsitiktų, nedelsdami kreipkitės į Subaru atstovą.

Yra žinoma „Subaru Impreza“  sankabos problema. Daugeliu atvejų transporto priemonės sankabą reikia pakeisti. Jei automobiliui taikoma garantija, „Subaru“ dažniausiai pakeičia sankabą, nes tai žinoma problema.

Jei transporto priemonei nebegalioja garantija, turėsite profesionalų mechaniką, kuris už jus pakeistų sankabą.

Kadangi tai žinoma problema, patartina prieš perkant bet kokį naudotą Impreza nuodugniai patikrinti.

Stabdžiai greitai susidėvi

Daugelis Impreza savininkų skundžiasi, kad stabdžiai greitai susidėvi. Kai kurie automobilių ekspertai mano, kad taip yra dėl to, kad stabdžiai neatitinka transporto priemonės dydžio.

Stabdžių nusidėvėjimo simptomai yra transporto priemonės triukšmas stabdant ir jausmas, kad reikia stipriau spausti stabdį, kad automobilis sustotų.

Geros naujienos yra tai, kad tai lengva ištaisyti.

Siekdami geriausių rezultatų, jei nesate patenkinti Impreza stabdžiais arba manote, kad stabdžiai per greitai susidėvi, galite pakeisti stabdžius.

Neveikia stabdžių žibintai

jei jūsų „Subaru Impreza“ užgęsta stabdžių žibintai, tai tikriausiai nėra didelė problema. Eikite į vietinę dalių parduotuvę, įsigykite tinkamas stabdžių lemputes ir jas pakeiskite.

Tačiau jei vairuojate 2010–2016 m. Impreza, gali kilti didesnė problema nei tik perdegusi lemputė.

Tačiau tai vis tiek lengva išspręsti.

Subaru Impreza dažniausios problemos

Jei keičiate perdegusį stabdžių žibintą, geriausia abi lemputes keisti vienu metu. Tačiau jei neseniai pakeitėte lemputes ir jūsų lemputė vis tiek perdegė arba vėl perdega, turite atlikti išsamesnį tyrimą.

2010–2016 m. modeliuose silikono dujos gali prasiskverbti į šviesos korpusą ir sugadinti.

Jei taip atsitiks, turėsite pakeisti stabdžių žibintų jungiklį, kad stabdžių žibintai per anksti neperdegtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *