Audi A3 sedano apžvalga

Audi A3 sedano apžvalga

Audi, prestižinis automobilių prekės ženklas, gerai žinomas dėl savo fantastiško transporto priemonių asortimento, tikrai yra automobilių kompanija, kuria galite pasikliauti. Vienas iš mūsų mėgstamiausių iš asortimento yra A3 serijos sedanas. Tai prabangus ir aukštos kokybės automobilis, iš tikrųjų sukurtas remiantis A3 Sportback, kuris taip pat yra fantastiškas automobilis. Profesionaliai atrodantis ir aptakus salono įvaizdis bei aukštas komforto ir valdymo lygis reiškia, kad tai būtų idealus nuomos automobilis jūsų įmonei. Jame yra keletas stiprių ir efektyvių variklių, o interjeras yra prabangiai sukonstruotas. Taip pat yra pakankamai vietos, kad patogiai tilptų 4 suaugusieji, ir tinkamo dydžio batai. Pigus eksploatavimas ir neįtikėtinai patikimas, naudodamiesi „Audi“ lizingo būdu nesuklysite.

Spektaklis

Kalbant apie našumą, „Audi“ turi platų variklių pasirinkimą. 2.0 dyzelinis variklis yra stiprus ir gali veikti be pastangų. Benzininiai varikliai yra tokie pat geri, su lanksčiais 1,4 ir 1,8, jei norite kažko su šiek tiek didesniu greičiu. Kalbant apie valdymą, sedanas nenuvilia. Jis sukibęs ir jautrus, o vairas reaguoja gerai. Jis netgi puikiai pašalina kelio trūkumus, todėl važiavimas yra sklandus ir patogus. Kiekviename modelyje taip pat įdiegta „start-stop“ technologija, kuri sumažina CO2 emisiją ir daro sedaną vienu geriausių savo klasėje, kai kalbama apie gerą ekonomiškumą.

Interjeras

Jūs gaunate puikų kainos ir kokybės santykį su salono interjeru, kuris buvo pagamintas iš aukštos kokybės pliušinių medžiagų. Net „AutoExpress“ giria „puikią sedano konstrukcijos kokybę“. Jis taip pat komplektuojamas su tvarkingu informaciniu ir pramoginiu ekranu, kuris tikrai padidina elegantišką atmosferą. Taip pat neįtikėtinai patogus viduje, nes yra daug vietos ir lengvai reguliuojamos sėdynės. Sedanas yra ilgesnis nei Sportback A3, todėl viduje yra daugiau vietos, o bagažinė yra 45 litrais didesnė. Jei reikia dar daugiau vietos, galinės sėdynės taip pat nulenkiamos.

Programėlės

Sedanas turi puikių įtaisų, nors už kai kuriuos iš jų gali tekti mokėti šiek tiek papildomai. Galite gauti kažką, vadinamą „Pre-Sense“ sistema, kuri automatiškai paruoš saugos rinkinį, jei pajus, kad gresia nelaimingas atsitikimas. Be to, tai yra sedano daugialypės terpės sąsaja (MMI), kuri reiškia, kad galite lengvai valdyti daugumą automobilio vos palietę kelis paprastus mygtukus ir ratuką. Jų padėtis taip pat reiškia, kad tai galite padaryti nepakeldami rankų nuo vairo, kad galėtumėte susikoncentruoti ties vairavimu. Su dviem apdaila (Sport ir S Line), galite rinktis iš daugybės papildomų priedų, tokių kaip: Bluetooth, USB, klimato kontrolė, lydiniai, odinės sėdynės ir ksenoniniai priekiniai žibintai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *