Kaip atnaujinti automobilį?

Kaip atnaujinti automobilį?

Dažniausiai tą patį automobilį vairuojame pakankamai ilgus metus, tad ilgainiui pradeda nebetenkinti jo išvaizda, o naujesnės transporto priemonės atrodo labai viliojančiai. Visgi, nereikėtų skubėti atsisveikinti su patikimu, nepriekaištingai važiuojančiu automobiliu – jei pabodo tik jo estetinė išvaizda, pasitelkę kelias gudrybes, ir vėl mėgausitės maloniomis, komfortiškomis kelionėmis. Dalinamės idėjoms, kaip be didelių išlaidų galima atnaujinti savo automobilį.

Nauji kilimėliai

Tvarkingi, nauji automobilio kilimėliai visą salono išvaizdą perkelia į kitą lygį – jei nepamenate, kada juos keitėte, tikėtina, kad pokytis bus labai akivaizdus. Nors dažniausiai prekyboje galima pamatyti juodus kilimėlius, geriau paieškojus, pavyks surasti ir kitų, labai unikalių atspalvių – jei esate pasiruošę ženkliai patobulinti salono išvaizdą, galite paeksperimentuoti su šių gaminių dizainu.

Sėdynių užvalkalai

Sėdynės yra dar geriau pastebimos nei kilimėliai – tai reiškia, kad pokyčiai salone bus dar didesni. Apie tokį variantą ypač reikėtų pagalvoti tuo atveju, jeigu dabartinės sėdynės jau yra nusidėvėjusios, tačiau užvalkalus galima pakeisti ir tuomet, jeigu tiesiog norisi šviežesnės išvaizdos. Atkreipkite dėmesį, kad kartais sėdynių užvalkalai gali pasiūlyti ir masažines funkcijas – pasirinkus tokį variantą, bus galima mėgautis itin komfortiškais pasivažinėjimais.

Vairo ir pavarų svirties atnaujinimas

Naujus užvalkalus galima naudoti ir vairui bei pavarų svirčiai – nuo dažno naudojimo šios detalės gali labai nusidėvėti. Tikriausiai net nereikia sakyti, kaip tai paveikia bendrą salono išvaizdą. Atnaujinti šias detales galima dar iki akį rėžiančio nusidėvėjimo – jei pageidausite, jos galės tapti savotiškais akcentais, kurie suteiks transporto priemonei daugiau charakterio.

Langų tamsinimas

Langų tamsinimo plėvelės užtikrina estetišką automobilio išvaizdą, tačiau dar svarbiau, kad šis atnaujinimas turi ir kitų, praktinių naudų. Didesnis privatumas, malonesnė salono temperatūra, aukštesnis apsaugos lygis – tai tik keletas iš jų. Jūsų laukia skirtingos spalvos, dydžiai ir įvairios charakteristikos, tad nesunkiai surasite Jūsų automobiliui tiksiančius gaminius. Langų tamsinimo plėveles galėsite įsigyti čia.

Išskirtiniai ratlankiai

Toliau kalbant apie automobilio išorę, reikėtų paminėti ir ratlankius, kurie ženkliai prisideda prie bendros transporto priemonės išvaizdos. Dėl to galima rinktis iš įvairiausių jų spalvų – jas galima derinti prie automobilio spalvos, tačiau šiuo atveju galimi skirtingi eksperimentai. Svarbiausia, kad Jūs patys liktumėte patenkinti galutiniu rezultatu. Platus ratlankių pasirinkimas pateikiamas Pigu.lt el. parduotuvėje.

Salono apšvietimas

Automobilio salone pritaikę LED juostas, galėsite sukurti išskirtinę atmosferą, kuri net ir senesnei transporto priemonei pridės papildomo žavesio. Apšvieskite durų slenksčius ar tam tikras salone esančias detales – didesnis kūrybiškumas ir unikalūs sprendimai salonui suteiks dar daugiau unikalumo, tad galutinis rezultatas priklausys tik nuo to, kokiems eksperimentams būsite pasiryžę.

Malonus salono aromatas

Nors tokia detalė gali pasirodyti nesvarbi, maloniai kvepiantis automobilio salonas garantuoja kur kas komfortiškesnes keliones – tuo labai greitai įsitikinsite patys. Be to, automobilio kvapukai tampa savotiškomis salono puošmenomis, kurios suteikia dar daugiau žavesio. Gamintojai netgi siūlo populiariausių kvepalų analogus – jei turite mėgstamą kvapą, jis Jus galės lydėti net ir važiuojant automobiliu.

Nauji elektronikos prietaisai

Keliones su automobiliu iš naujo atrasite ir tuomet, jei praturtinsite jį elektronikos prietaisais. Tai gali būti nauja garso sistema, GPS navigacija, vaizdo registratorius, parkavimo sistemos ar netgi FM moduliatoriai – šiuo atveju tinka bet kas, kas Jums patiems asocijuojasi su dar didesniu kelionių komfortu.

Pritaikę šias idėjas savo automobiliui, iš naujo atrasite jo privalumus. Kartais užtenka vos kelių detalių, kad kelionės ir vėl teiktų maksimalų malonumą – dėl kasdienio komforto iš tiesų verta pasistengti.