Seat Ibiza hečbeko apžvalga

Seat Ibiza hečbeko apžvalga

Sukurtas taip, kad būtų saugus ir efektyvus, SEAT Ibiza vairuotojams siūlo daugybę puikių privalumų; o kalbant apie transporto priemonių lizingą, Ibiza yra puikus pasirinkimas.

SEAT Ibiza pirmą kartą automobilių pasaulyje buvo pristatytas daugiau nei prieš 30 metų ir nuo tada tapo pasauliniu hitu. Ispaniškas Supermini yra geriausiai parduodamas SEAT automobilis, todėl nesunku suprasti, kodėl. Taigi, jei ieškote automobilių nuomos ir negaliu apsispręsti, ko pasirinkti, tada daugiau neieškokite.

Dizainas

Puikus „Ibiza“ bruožas yra tai, kad jis yra patrauklus žiūrėti ir smagus vairuoti. Iš tikrųjų jį sukūrė Lucas Donckerwolke’as, „Lamborghini“ dizaino vadovas, o tai paaiškina jo įspūdingą išvaizdą. Tai labai sportiška ir stilinga atmosfera, kuri dažnai patinka jaunesniems vairuotojams. Tačiau Ibiza vis tiek sugeba išlikti praktiškas. Automobilio priekis yra labai dinamiškas, su žemomis grotelėmis ir aštraus stiliaus priekiniais žibintais. Šis charizmatiškas automobilis turi tikrą ryškumą ir neabejotinai išsiskiria iš savo varžovų kelyje.

Spektaklis

SEAT priklauso Volkswagen, todėl Ibiza varomas vienu iš puikių VW variklių. Galima rinktis iš plataus benzininių ir dyzelinių variklių asortimento, priklausomai nuo to, ką norite gauti iš savo vairavimo. 1,2 litro benzinas yra dailus ir puikus, jei keliaujate trumpus atstumus ar važinėjate po miestą. Nors mažesni varikliai užtikrins pakankamą galią jūsų pagrindiniams vairavimo poreikiams, jiems gali kilti sunkumų ilgesnėse kelionėse arba dėl papildomo automobilio svorio. Jei planuojate reguliariai keliauti didelius atstumus ir dažnai keleiviai sėdi galinėse sėdynėse, tuomet jums labiausiai tiktų vienas iš didesnių variklių (1,4 l TSI benzininis arba 2,0 l TDI dyzelinis variklis).

Tvarkymas

WhatCar? Sako, kad Ibiza pakaba yra „tyli ir lanksti, o kėbulas gerai valdomas“, ir mes tikrai sutinkame. Važiuojant vingiuotais užmiesčio keliais su minimaliu kėbulo svyravimu, valdymas yra sklandus ir lengvai sugeria duobes ir greičio kalnelius. Dėl šio įspūdingo valdymo taip pat labai smagu važinėti po miestą trumpesnėmis kelionėmis. „Ibiza“ siūlo vairuotojams rafinuotą važiavimą ir leidžia vairuoti tiksliai ir tiksliai. Atsižvelgiant į visus šiuos dalykus, Ibiza yra labai naudinga vairuoti automobilį.

Eksploatavimo išlaidos

Kaip jau minėjome anksčiau, Ibiza turi platų variklių asortimentą, o tai reiškia, kad yra variklis, tinkantis kiekvienam biudžetui. Mažesni varikliai gali būti lėtesni, tačiau jie tai kompensuoja savo degalų taupymu ir pigiu draudimu. 1,2 litro TDI dyzelinas yra antroje žemiausių mokesčių grupėje, todėl jo eksploatavimas yra labai pigus, o jūs galite pasiekti gerą 70 mpg. 1,6 litro TDI ir 2,0 litro TDI yra galingesni ir iš jų vis tiek galite gauti neblogą 60 mpg. 1,2 ir 1,4 litro benzininiai varikliai taip pat yra labai prieinami. Apskritai, kuo mažesnis jūsų variklis, tuo pigesnės eksploatacinės išlaidos ir mokesčių ribos.

Interjeras

Ibiza turi labai išskirtinį ir paprastą interjerą, o prietaisų skydelis yra logiškai išdėstytas jums. Vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui taip pat yra daug vietos, todėl patogu įsitaisyti. Yra atraminė vairuotojo sėdynė, kuri taip pat turi aukščio reguliavimą; o vairas reguliuojamas tiek grėbimui, tiek pasiekiamumui. Tai reiškia, kad galite pritaikyti patogiausią vairavimo padėtį. Tačiau viskas tampa šiek tiek ankšta link automobilio galo, kur erdvė kojoms yra mažesnė, todėl tikriausiai nėra geriausia reguliariai leistis į ilgas keliones su keleiviais gale. Tačiau „Ibiza“ tai kompensuoja turėdamas pakankamai vietos bagažinėje. Apskritai išskirtinis SEAT Ibiza suteikia vairuotojams puikų kainos ir našumo balansą. Šis beprasmis „Supermini“ siūlo patrauklų važiavimą, kuris nekenkia jūsų piniginei ir, be abejo, yra smagiau vairuoti nei kai kurie jo konkurentai „Renault Clio“ ir „Vauxhall Corsa“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *