BMW siūlo specialias mokymo programas profesionaliems specialios apsaugos transporto priemonių vairuotojams

BMW siūlo specialias mokymo programas profesionaliems specialios apsaugos transporto priemonių vairuotojams

BMW jau daugiau nei keturis dešimtmečius nustato specialios apsaugos transporto priemonių kūrimo ir gamybos standartus, kurie sujungia markei būdingą vairavimo patirtį su aukščiausiais saugumo standartais. Profesionaliems vairuotojams reikalingos specialios žinios ir įgūdžiai, kad galėtų išnaudoti visą šių šarvuočių, aprūpintų specialiomis saugai svarbiomis funkcijomis, potencialą kasdieniniame naudojime. Jie mokomi BMW saugumo transporto priemonių mokymo kursuose. Turėdamas dabartinį specialios apsaugos transporto priemonių asortimentą ir intensyvius jų vairuotojų mokymo kursus, kuriuos vadovauja patyrę instruktoriai, BMW sukūrė platų specialiai pritaikytų saugos produktų asortimentą iš vieno šaltinio. Mokymo programos skirtos profesionaliems vairuotojams, norintiems tobulinti specialios apsaugos transporto priemonių valdymo įgūdžius, kad būtų optimaliai pasiruošę ekstremalioms situacijoms. Mokymo centras Groß Dölln mieste, netoli Berlyno, yra vienas žinomiausių transporto priemonių saugos bandymų ir patikros centrų Europoje, todėl yra ideali vieta. Buvęs karinis aerodromas, kuriame valdžia taip pat moko pagalbos tarnybas, 2002 m. buvo paverstas moderniu vairavimo centru ir dabar yra puiki vieta teorijos pamokoms ir vairavimo pratyboms BMW saugos transporto priemonių mokymuose.

Vairavimo būdai ir pabėgimo manevrai: saugus vairavimas pavojingose ​​situacijose.

Dviejų etapų BMW saugumo transporto priemonių mokymo kursai buvo sukurti dalyviams, kurie kaip profesionalūs vairuotojai yra atsakingi už savo keleivių saugumą. BMW instruktoriai moko vairavimo fizikos ir vairavimo technikos pagrindų bei taktinių žinių, kurios padės vairuotojams veikti saugiai ir užtikrintai net ekstremaliose situacijose. Vadovaujant instruktoriams, jie mokosi išbandyti ir tobulinti savo vairavimo įgūdžius realiomis praktikos scenarijais, net ir sudėtingomis sąlygomis – pavyzdžiui, pabėgimo situacijose. Ne daugiau kaip aštuoni dalyviai vienoje grupėje ir du keleiviai vienoje transporto priemonėje, užtikrinama intensyvi ir individualizuota mokymosi patirtis. Dviejų dienų bazinio mokymo kurso metu pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindinėms vairavimo technikoms naudojant specialias apsaugos priemones. Dėl savo šarvo ir su tuo susijusio papildomo svorio, specialios apsaugos transporto priemonės turi specifinį vairavimo elgesį, į kurį reikia atsižvelgti tvarkant jas. Pirmosios dienos treniruotėse – įvairūs vairavimo elementai, įskaitant avarinį stabdymą ir išsisukimo manevrus, taip pat pratimus tamsiu paros metu. Į naktinę treniruočių programą įeina stabdymo ir išsisukimo manevrai slalomo trasoje, kaitaliojami tolimosios, artimosios ir stovėjimo šviesos. Siekdami imituoti gebėjimą orientuotis ir reaguoti į grėsmės scenarijus nepažįstamame maršrute, dalyviai taip pat susiduria su sprogimais painiame miško kelyje. Antrąją dieną, be valdymo dideliu greičiu ir išsisukinėjimo manevrų posūkiuose, į mokymo programą įtrauktas realios grėsmės scenarijus su imituojamu automobilio ataka. J posūkis – tai efektyvus pabėgimo manevras, kurio metu automobilis pasukamas iš atbulinės eigos į priekį neprarandant greičio, siekiant išvengti pavojingos situacijos priešinga kryptimi. Kiti pagrindiniai pagrindinio modulio komponentai apima išankstinį vairavimą ir galimybę išlaikyti nepriekaištingą vaizdą net ir esant stresui.

Užtikrintas valdymas autentiškai imituojamose ekstremaliose situacijose.

Remiantis tuo, BMW saugumo transporto priemonių mokymo 2 lygis užbaigia ir pagilina pagrindiniame kurse įgytus įgūdžius. Trijų dienų išplėstinis kursas taip pat apima ekstremalias situacijas, tokias kaip evakuacijos manevrai ugnies metu ir vairavimo pratimai kontaktuojant su transporto priemone. Pirotechniniai efektai, naktinės pasalos ir avarijų scenarijai su dideliais kėbulo pažeidimais taip pat išbando treniruočių dalyvių protinę jėgą. Jie išmoksta valdyti šarvuotą transporto priemonę ekstremaliomis sąlygomis, važiuojant dideliu greičiu lenktynių trasoje. „BMW Security Vehicle Training“ suteikia profesionaliems vairuotojams visus reikiamus įgūdžius, kad jie atitiktų aukščiausius saugumo reikalavimus ir pasiūlytų savo keleiviams optimalią apsaugą. Mokymosi turinį taip pat papildo mokymai bekelėje su BMW X5 Protection VR6 (WLTP kombinuotas (preliminarūs duomenys): Energijos sąnaudos 13,4 l/100km; CO2 emisija 305 g/km; CO2 klasė G). Mokymų dalyviai turi įveikti įvairias nuokalnes su specialios apsaugos transporto priemone, kuri dėl šarvavimo yra maždaug viena tona sunkesnė už bazinį modelį, ir važiuoti kampu, kuris yra šiek tiek mažesnis už apsivertimo kampą. Be to, praktikuojami smėlio kirtimai ir blokavimo manevrai, kai nelygioje vietovėje žemę liečia tik du ratai.

BMW 7 serijos apsauga ir BMW i7 apsauga: integruota apsaugos koncepcija, užtikrinanti maksimalų saugumą.

Kartu su BMW 7 serijos apsauga (WLTP kombinuotas (preliminarūs duomenys): Energijos sąnaudos 14,6 l/100km; CO2 emisija 328 g/km; CO2 klasė G), visiškai elektrinis BMW i7 (WLTP kombinuotas (preliminarūs duomenys): Energijos sąnaudos 30,0 kWh/100km; CO2 emisija 0 g/km; CO2 klasė A) ir BMW X5 Protection VR6, mokymų dalyviams prieinamas visas dabartinių BMW specialios apsaugos automobilių asortimentas. „BMW 7 Series Protection“ ir „BMW i7 Protection“ sujungia integruotą apsaugos koncepciją su nepaprastu važiavimo komfortu ir erdvumu, pažangiomis įrangos funkcijomis ir prekės ženklui būdinga vairavimo dinamika. Pasaulyje unikali apsaugos koncepcija apima BMW Protection Core, kuris jau buvo naudojamas kuriant įprastą 7 serijos BMW. Jis sudaro savaime laikančią apsauginę ląstelę, pagamintą iš šarvuoto plieno, kuri yra derinama su apsaugotomis durimis, apatiniais šarvais ir apsauginiu stiklu. „BMW 7 Series Protection“ ir „BMW i7 Protection“ yra priskiriami atsparumo klasei VR9 pagal tarptautiniu mastu pripažintus oficialius Atakoms atsparių medžiagų ir konstrukcijų bandymų centrų asociacijos (VPAM) bandymų kriterijus. Stiklas netgi atitinka aukščiausios atsparumo klasės civiliniams specialiosios apsaugos automobiliams VPAM 10 reikalavimus. Papildomai galima įsigyti naująjį BMW 7 serijos apsaugą su daline apsauga nustatytose kėbulo vietose nuo VPAM 10 šovinių. Konkrečiam modeliui pritaikyta pakabos technologija, kuri tiksliai priderinama prie specialios apsaugos svorio, užtikrina didelį judrumą ir puikų našumą net pavojingose ​​situacijose. Iš unikalių savybių galima paminėti standartinį integruotą aktyvųjį vairavimą ir 20 colių lengvojo lydinio ratlankius su PAX padangomis, kurios leidžia automobiliui toliau važiuoti net ir visiškai praradus oro slėgį. Tik kelios detalės išskiria specialius Protection modelius nuo standartinio BMW 7 serijos su M Sport paketu. BMW 7 serijos apsauga varoma 390 kW/530 AG V8 varikliu. BMW i7 Protection yra pirmasis pasaulyje sertifikuotas specialios apsaugos sedanas su visiškai elektrine pavara. Du jo elektros varikliai sukuria iki 400 kW/544 AG sistemos galią.

BMW X5 Protection VR6: diskretiška, sportiška išvaizda ir papildomas saugumas.

Kaip galingiausia, dinamiškiausia ir geriausiai parduodama tokio tipo specialios apsaugos transporto priemonė pasaulyje, BMW X5 Protection VR6 taip pat atlieka ypatingą vaidmenį prekės ženklo modelių gamoje. Jo dizainas beveik nesiskiria nuo standartinio modelio, todėl jis atrodo diskretiškai ir sportiškai. Į jo integruotą apsauginę įrangą buvo atsižvelgta jau kuriant „Sports Activity Vehicle“ (SAV) seriją. Tai apima liemenes ir apsauginius stiklus, kurie yra specialiai sukurti kiekvienam modeliui. Dėl to BMW X5 Protection VR6 taip pat atitinka Atakoms atsparių medžiagų ir konstrukcijų bandymų centrų asociacijos (VPAM) reikalavimus dėl atsparumo kulkoms ir sprogimui. BMW X5 Protection VR6 važiuoklės technologija tiksliai suderinta su didele variklio galia ir individualiu svorio balansu. Standartiškai jame sumontuota Adaptive M Chassis Professional, kuri, be M sportinio diferencialo, turi integruotą aktyvią vairavimo sistemą ir aktyvų posvyrio stabilizavimą. Jo 390 kW/530 AG V8 variklis užtikrina išskirtinę dinamiką, o standartinė sportinė stabdžių sistema užtikrina nuolat didelę stabdymo galią net ir intensyviai naudojant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *