Būsima iPhone iOS 17 programinė įranga gali atpažinti prietaisų skydelio įspėjamąsias lemputes ir simbolius

autorius Automanas
0 komentaras

„Siri, ką reiškia „patikrinti variklį“ lemputė?

Gerai, dauguma automobilių žmonių jau žino ką ta šviesa reiškia. Tačiau daugelis vairuotojų to nedaro.

Siri gali nevairuoti ar net neturėti licencijos, tačiau vėliau šiais metais, pasitelkęs Apple iPhone programinės įrangos atnaujinimą, jis (ji, „Hey!“ netrukus išnyks) galės paaiškinti „Apple“ naudotojams, ką perspėjimo lemputė reiškia (bet nebus paaiškinti pagrindinę problemą).

Kitaip tariant, programa, vadinama vaizdų paieška, perduos brūkšninės lemputės vaizdą į atitinkamą interneto svetainę, kad būtų galima identifikuoti. Verta pakartoti, kad tai iš tikrųjų nediagnozuos ar neišspręs tariamos problemos. Dėl to jūs esate vienas.

Paieškos funkciją dabar tobulina „Apple“ programinės įrangos kūrėjai ir tikimasi, kad ji taps prieinama „iPhone“ naudotojams, kai vėliau šiais metais bus išleista būsima operacinės sistemos „iOS 17“ versija, greičiausiai rugsėjį, kai bus pristatytas naujos kartos „iPhone“.

Darant prielaidą, kad vairuotojas turi telefoną su kamera ir interneto ryšį, kad galėtų gauti duomenis, programinė įranga gali atpažinti įvairius mygtukus vidiniuose prietaisų skydelio ekranuose, taip pat visas lemputes ar simbolius, kurie gali užsidegti. Paieškos rezultatai telefone bus rodomi kaip sąrašas. Argi technologijos nėra puikios? (Kadangi nėra taip, kad automobilio viduje buvo knyga, kuri paaiškins visus tuos žibintus ir simbolius visus šiuos metus).

Praėjusią savaitę „Apple“ kalbėjo apie naują programą, skirtą muzikos klausymui automobilyje, pavadinimu „SharePlay“, leidžiančią visiems, turintiems „iPhone“ automobilyje, „prisijungti“ prie grojimo seanso ir įtraukti dainas į eilę; iš esmės, norint užsisakyti naujausius „Foo Fighters“, nereikės vieno telefono dėti aplink automobilį.

Susiję įrašai

Palikite komentarą