Dacia Duster Extreme (2023) – apžvalga, aprašymas

Dacia Duster Extreme (2023) – apžvalga, aprašymas

Netolimoje ateityje „Renault Duster“ modelis nustos egzistavęs Ukrainoje, o mes vėl turėsime „Dacia“ prekės ženklą ir atitinkamai „Dacia Duster“ sugrįš pas mus, kur viskas ir prasidėjo. Gausime europietiškus automobilius. O kaip tik dabar Duster įsigijo naują konfigūraciją – Extreme, kaip ir kiti markės modeliai: Spring, Jogger ir Sandero Stepway. Specialios „Extreme“ apdailos pristatymas yra „Dacia“ strategijos dalis pritraukti naujų klientų ir plėsti savo teritoriją, išlaikant prekės ženklo vertybes. Extreme apdaila suteikia patvaresnę ir universalesnę išvaizdą, išlaikant savo unikalumą, stilių, prieinamumą ir ekologiškumą. „Extreme“ apdaila yra „Dacia“ flagmanų asortimentas, sukurtas klientams, norintiems visapusiškai mėgautis gamta. Šis pasiūlymas skirtas aktyviems Dacia klientams, kurie mėgsta kokybišką salono apdailą ir mėgsta aktyvų gyvenimo būdą lauke. „Extreme“ apdaila yra aukščiausios arba aukščiausios „Dacia“ apdailos lygis. „Sandero Stepway“ ir „Jogger“ yra aukščiau „Essential“ ir „Expression“. „Duster“ „Extreme“ apdaila pateikiama po „Essential“, „Expression“ ir „Journey“. Galiausiai, pavasarį, Extreme paketas pristatomas ant Spring Essential ELECTRIC 45.

Riboto leidimo Extreme savybės

„Dacia Extreme“ siūlo unikalų išorės dizainą, įskaitant šiuos unikalius kiekvieno iš keturių modelių elementus. Šie elementai lengvai susieti su gamta:

 • Pristatomos naujos dažų spalvos: „Cedar Green“ „Sandero Stepway“, „Duster“, „Jogger“ ir „Slate Blue“ pavasariui. Šios naujos spalvos papildo esamą paletę.
 • Specialūs Copper Brown dekoratyviniai elementai pritaikyti prie šoninių veidrodėlių, ratų gaubtų, DACIA logotipas ant bagažinės dangčio ir kitos detalės. Copper Brown yra vario ruda spalva, specialiai sukurta Dacia Extreme.
 • Šoniniuose ir vamzdžių lipdukuose yra dekoratyviniai elementai, primenantys topografinių žemėlapių kontūrus. Duster Extreme dekoratyviniai elementai yra ant lipdukų ant B statramsčio.
 • „Sandero Stepway“ ir „Jogger“ yra su 16 colių „Shiny Black“ lengvojo lydinio ratlankiais, o „Duster“ – su 17 colių ratlankiais.

Interjere taip pat yra išskirtinių elementų:

 • Pirmą kartą Dacia naudoja MicroCloud audinį, kuris yra ne tik minkštas ir malonus liesti, bet ir labai patvarus bei lengvai valomas. Šis audinys naudojamas „Sandero Stepway“ ir „Jogger“ prietaisų skydeliui, taip pat dviejų modelių durų plokštėms ir sėdynėms, taip pat „Duster“.
 • Vidaus apdaila apima topografinę grafiką ant durų slenksčių ir guminius grindų kilimėlius, įskaitant trečią Jogger sėdynių eilę ir priekinius grindų kilimėlius spyruoklėje.
 • Durų plokštės ir orlaidės kontūrai dekoruoti vario-rudos spalvos dekoru.
 • „Dacia Link“ logotipas išgraviruotas ant priekinių sėdynių.

„Extreme Dacia“ apdaila siūlo daugybę funkcijų, kurios atitinka „Dacia“ prekės ženklo vertybes ir suteikia patogumo bei patikimumo:

 • Pristatytos naujoviškos medžiagos, kurios yra patvarios, lengvai valomos ir atsparios išoriniam nusidėvėjimui. Pavyzdžiui, MicroCloud audinys atsparus dėmėms ir nusidėvėjimui, o guminiai kilimėliai yra nuimami ir lengvai valomi po purvinų nuotykių.
 • Sandero Stepway Extreme ir Jogger Extreme pasižymi ilgomis bekelės spyruoklėmis, kurios pagerina valdymą ant laisvų paviršių, tokių kaip sniegas ir purvas. Šis naujoviškas sprendimas, aktyvuojamas centrinėje konsolėje esančiais valdikliais, leidžia ratams laisviau suktis ir geriau sukibti su paviršiumi.
 • Norint įveikti sudėtingas vietoves, „Duster Extreme“ siūlo 4×4 visų ratų pavarą. Ši parinktis galima tik Duster modeliui. O visų ratų pavara čia yra patikrinta laiko ir leidžia jaustis labiau nei užtikrintai lengvomis ir vidutinėmis bekelės sąlygomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *