VW Touareg 2023 – aprašymas

VW Touareg 2023 – aprašymas

„VW Touareg“ buvo atnaujintas 2023 m., todėl jums bus sunku atskirti. Naujausia „Volkswagen“ visureigio versija jau parduodama, o galingesnė „Touareg R“ versija pasirodys 2023 metų birželį.

Kas naujo išvaizdoje

Yra naujos grotelės, nauji IQ.Light matriciniai LED priekiniai žibintai ir naujas ratų dizainas, įskaitant keletą puikių aerodinaminių kėbulo dalių, skirtų sportiškesniam R-Line modeliui. Vienintelis dalykas, į kurį verta atkreipti dėmesį gale, yra tai, kad VW ženklelis dabar veikia kaip raudonai šviečiančių galinių žibintų juostos dalis.

Touareg interjero atnaujinimai: mega dydžio Innovision ekranas ir patobulintos funkcijos

Viduje didžiulis „Touareg“ informacinis ir pramoginis ekranas „Innovision“ yra standartinis visame diapazone (jis buvo prieinamas tik su aukštesnėmis komplektacijomis prieš patobulinimą) ir apima patobulintus žemėlapių duomenis, naują balso asistentą ir belaidį „Android Auto“ bei „Apple CarPlay“. VW teigia, kad USB-C įkrovimo prievadai dabar turi didesnę įkrovimo galią (nuo 15 W iki 45 W), o pasirinktys apima 730 W aukščiausios kokybės garso sistemą.

Kas naujo VW Touareg 2023 technologijose

VW inžinieriai teigia, kad „Touareg“ važiuoklė buvo šiek tiek patobulinta, tačiau tai tik nedideli pakeitimai. Stogo apkrovos jutiklis dabar yra standartinis, padedantis traukos ir pakabos sistemoms išlaikyti transporto priemonę kiek įmanoma stabilesnę ankštuose posūkiuose, o standartinės spyruoklės ir pneumatinės pakabos sistemos taip pat turi nustatymus. Variklių gama iš esmės išlieka ta pati, įskaitant V6 benzininius ir dyzelinius variantus, taip pat hibridinę „eHybrid“ versiją. Be to, yra ir ne toks jaudinantis „Touareg R“ su išskirtine R apdaila ir galios patobulinimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *