Jaguar Coupe F Type apžvalga

Jaguar Coupe F Type apžvalga

„Jaguar F Type“ tikriausiai yra geriausiai atrodantis 2013 m. automobilis ir, be abejo, yra geriausias kada nors pagamintas „Jaguar“. Gerai, gerai, todėl klasikinis „E Type“ turi daugiau žavesio ir labiau pritrauks išmanančių žmonių žvilgsnius, tačiau į agresyvų „F Type“ stilių verta atkreipti dėmesį. Nepriklausomai nuo to, kokį modelį pirktumėte, jums patiks dailus dizainas, kompaktiški matmenys, storos dvigubos arba keturios galinės išmetimo sistemos ir nuostabūs lengvojo lydinio ratlankiai. Tai, kaip F Type atrodo pastatytas, yra fenomenalus ir, nepaisant kompaktiškos formos, jis turi daug vietos kelyje, todėl daugelis automobilių atbaidys nuo „paleisti“.

Apžvalgininkai jau gyrė „F Type“ už jo vairavimo būdą, o tai reiškia, kad jis yra nuostabus važiuojant – žemiausios specifikacijos „F Type“ modelis turi V6 variklį su kompresoriumi, kuris išvysto puikią 336 AG. V6 S išvysto 375 AG, o aukščiausios klasės V8 S išvysto stulbinančią 489 AG – tai superautomobilio teritorija ir kainuoja tik 79 950 GBP!

Kad ir kokį F tipą pirktumėte, visi jie pūslės.

Viduje F Type apgaubia jus kaip jūsų mėgstamą megztinį. Sėdynės, durų kortelės, vairas, centrinė konsolė ir galinės detalės yra padengtos odine danga, o centrinės konsolės gaubtas pagamintas iš aliuminio su daugybe blizgių juodų plastikų – F tipo modelyje tikrai jaučiatės lyg sėdėtumėte. kažkur neįtikėtinai ypatinga. Vairavimo padėtis yra žema, o fantastiškos sportinės sėdynės puikiai apkabina jus.

Užveskite variklį, įjunkite F Type į Drive ir galėsite lažintis, kad jūsų banko likutis spoksos ir žiūrės, kai pravažiuosite.

Netrukus „Jaguar“ išleis „F Type“ kupė versiją, kuri bus brangesnė nei minkšto stogo versija. Dėl papildomo standumo šis automobilis turėtų būti geriausias pasirinkimas automobilininkams, kurie mėgsta retkarčiais apsilankyti trasoje. „Coupe“ prekyboje pasirodys 2014 m. ir jis bus parduodamas su visais „F Type“ rodsterių varikliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *