Kia K4 naujos kartos kompaktiškas sedanas nustato naujus dizaino standartus

Kia K4 naujos kartos kompaktiškas sedanas nustato naujus dizaino standartus

„Kia“ atskleidė visus „Kia K4“ išorės ir vidaus dizaino vaizdus. Naujos kartos kompaktiškas sedanas atspindi drąsų prekės ženklo požiūrį į nuolatinį judėjimą į priekį ir suteikia sektoriui naujų mąstymo būdų, naujovių ir aukščiausios dizaino vertybių.

K4 kompaktiško sedano išorė, įkvėpta Kia „Priešingybių United“ dizaino filosofijos ir ypač ramsčio „Power to Progress“, simbolizuoja nenumaldomą Kia ryžtą kurti įkvepiančius, novatoriškiausius ir estetiškiausius mobilumo sprendimus.

Kia K4 Išorinis dizainas

Lengvai peržengiantis kompaktiškų sedanų sektoriaus dizaino standartus, Kia K4 skleidžia autentišką ambicijų, drąsos, energijos ir jėgos aurą. „Kia“ dizaineriai sukūrė modernią ir unikalią kėbulo formą, iš pažiūros nelogiškai susukdami logiškai išlygintų kvadratų jungtis, kurias „Kia“ išorės dizaineriai vadina „Twist Logic“. Organinis šviesos srautas, sukurtas tarp besikeičiančių kvadratų, pabrėžia formą, kuri eina per visą korpuso dizainą. Šis trikdantis požiūris ypač akivaizdus žiūrint į K4 šoninį profilį, kur „sweptback fastback“ stilius puikiai dera su drąsiu ir progresyviu „Kia“ prekės ženklo pobūdžiu.

Kia K4 išorinis dizainas

Priekyje Kia K4 akimirksniu sukuria įspūdingą įspūdį. Vertikalūs priekiniai žibintai, išdėstyti kraštutiniuose veido srities kraštuose, padeda sukurti plačią itin pasitikinčią poziciją, o dienos bėgimo šviesos (DRL) elementai yra integruoti su horizontaliomis chromuotomis juostelėmis, kad dar labiau pabrėžtų rafinuotą K4 patrauklumą. Naujausia „Kia“ žvaigždžių žemėlapio apšvietimo technologijos iteracija, pagrįsta „žvaigždyno“ tema, sukuria tolesnę prekės ženklo „Tigro veido“ raidą. Žiūrint iš galo, K4 dvelkia tokia pat jėgos ir dinamiškumo aura. Vertikalios lempos, išdėstytos tolimiausiuose transporto priemonės galuose, nupjautos vertikaliai žemyn link plataus techninio buferio. Į buferį įmontuotas oro difuzorius užbaigia vaizdą savo tvirtu, grafiniu dizainu.

Kia K4 Interjero dizainas

„Kia Opposites United“ dizaino filosofija švenčia kūrybinę įtampą, susidariusią sujungiant dvi iš pažiūros priešingas koncepcijas. Šį radikalų požiūrį puikiai iliustruoja K4, kur „tikėta“ į vairuotoją orientuotos kabinos koncepcija susitinka su „netikėtu“ išdėstymo dizainu, sukuriančiu unikalų K4 interjero charakterį. Kompaktiškų sedanų segmente „tikimasi“ yra į vairuotoją orientuotas interjeras, kuris K4 atveju tampa „netikėtu“, kai susiduriama su pačia į vairuotoją orientuoto dizaino koncepcija. Vietoj tradicinės vairuotojo orientacijos ekranų ir valdiklių, nukreiptų į vairuotoją, šis interjeras atskiria vairuotoją nuo keleivio ryškiu grafiniu skilimu. Šis padalijimas aiškiai atskiria dvi erdves – vairuotojo kabiną, kuri yra techniška ir mašininio charakterio, nuo keleivių kabinos, kuri yra patogi ir žmogiška.

Kia K4 interjeras
Kia K4 interjeras

Giliai remdamiesi „Joy for Reason“ „Kia“ dizaino filosofijos ramsčiu, prekės ženklo interjero dizaineriai sukūrė interjerą, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas ne tik salono pojūtiui, bet ir funkcinėms bei praktiškoms savybėms. Kontrastingi techniniai vairuotojo kabinos elementai ir keleivio komforto elementai sukuria tobulą balansą tarp racionalaus ir emocinio.   Keleiviai gali rinktis iš daugybės tiesioginio ir netiesioginio apšvietimo variantų, kad apšviestų rafinuotą aukščiausios kokybės K4 saloną. Prietaisų skydelyje dominuoja didelis centrinis ekranas ir elegantiško dizaino centrinė konsolė, dar labiau pabrėžianti padalijimą tarp vairuotojo ir keleivio aplinkos. Nors fizinių mygtukų ir valdiklių skaičius sąmoningai sumažinamas iki minimumo, daugybė gražiai suprojektuotų ir elegantiškai integruotų fizinių mygtukų, skirtų tokioms funkcijoms kaip „Pagrindinis“, „Žemėlapis“ ir „Paieška“, bei sukamasis valdiklis leidžia greitai ir intuityviai sąveikauti su automobilio funkcijomis. . Po juo dar keturi mygtukai užtikrina sklandų šildymo, oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos valdymą. Siūloma daugybė naujų įdomių sėdynių apdailos, medžiagų, raštų ir spalvų, įskaitant vidutinio pilkumo, šiferio žalią, kanjono rudą ir onikso juodą, kad dar labiau paryškintų rafinuotą ir prabangų K4 interjero pojūtį. Pasaulinė Kia K4 premjera įvyks Niujorko tarptautinėje automobilių parodoje, 2024 m. kovo 27 d. Kia pristatys tiesioginę pasaulinės premjeros transliaciją Niujorke

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *