Kodėl „Ford Fiesta“ yra toks perkamas?

Kodėl „Ford Fiesta“ yra toks perkamas?

Ką tik paskelbti 2012 m. pramonės pardavimų duomenys rodo, kad „Ford Fiesta supermini“ yra geriausiai parduodamas naujas automobilis JK – beveik 109 265 užregistruoti. Artimiausias Fiesta varžovas pardavimų diagramoje yra Vauxhall Corsa supermini su 89 434; beveik 20 000 automobilių atsilieka nuo populiaraus Ford. Taigi, kas daro „Fiesta“ tokiu populiariu mažu automobiliu?

Naujų automobilių pardavimo duomenys, kuriuos ką tik paskelbė SMMT (The Society of Motor Manufacturers and Traders – JK automobilių pramonės prekybos asociacija), atskleidžia keletą įdomių faktų apie JK automobilių pramonę. Ir geriausia naujiena yra ta, kad naujų automobilių pardavimas pasiekė 2 044 609 vienetus; 5,3 proc. daugiau nei 2011 m., ir tai malonu girdėti apie 700 000 JK darbuotojų, kurie priklauso nuo pramonės.

Tačiau norėdami patikrinti realybę, turime palyginti šiuos skaičius su 2007 m. skaičiais prieš nuosmukį, kai buvo parduota 2,4 mln. vienetų, maždaug 14,9 proc. daugiau nei 2012 m. paliko atstovybes. Taigi akivaizdu, kad dar reikia atlikti atkūrimo darbus. .

Galbūt mažiau stebinanti nei palyginti didelis naujų automobilių registracijų padidėjimas 2012 m. – ypač turint omenyje bendrą lėtą JK ekonomikos jausmą – yra žinia, kad būtent „Ford Fiesta“ buvo perkamiausias automobilis iš visų 2012 m. Nenuostabu, nes „Fiesta“ nuolat buvo JK pardavimų sąrašo viršuje nuo tada, kai 2009 m. užėmė geidžiamą pirmąją vietą iš kito „Ford“ modelio – naujo dydžio „Focus“.

Iš viso 2012 m. JK buvo užregistruoti 109 265 nauji „Ford Fiesta“ modeliai, ir tai ypač gera žinia, nes daugelis šių registracijų buvo parduota privačiai. Geros naujienos, nes dar visai neseniai didžiąją dalį naujų automobilių registravimo JK sudarė pardavimas – įmonių automobilių vairuotojams – tamsiausiu bankų krizės nuosmukio laikotarpiu. Problema ta, kad gamintojai turi gerokai sumažinti šių automobilių parkų pardavimą, kad galėtų parduoti brangų masinį pardavimą, o mažesnės maržos reiškia spaudimą likusiame gamintojo versle. Taigi, mūsų gatvėse yra beveik 110 000 naujų Ford Fiestų – tai artimiausia. pardavimų varžovas buvo tokio pat supermini dydžio Vauxhall Corsa su 89 434 – „Fiesta supermini“ turi būti kažkas ypatingo.

Na, tai tikrai puikiai atliktas automobilis, turintis vieną geriausių važiuoklės konfigūracijų tarp bet kurio savo klasės automobilio. Iš tiesų daugelis entuziastų vairuotojų ir automobilių žurnalistų, įskaitant šį žurnalistą, Fiesta vertina kaip geriausią greito ir linksmo valdymo požiūriu. ir vairavimo malonumas. Vairavimas yra greitas ir teigiamas, pakaba tvirta ir valdoma, bet vis tiek pakankamai lanksti, kad sugertų mūsų daugybę kelio duobių, o dėl puikios vairavimo padėties bet kuris vairuotojas jaučia patrauklų ryšį su Fiesta. Jis taip pat yra ekonomiškas ir už prieinamą kainą – nors ir ne pats pigiausias.

„Fiesta“ taip pat labai priklauso nuo savo, kaip į JK dizainą orientuoto „supermini“, reputacijos, kurį ilgą laiką kūrė ir JK rinkai derino labai patyrusi JK „Ford of Britain“ komanda.

Kartais galime pamiršti, kad „Ford“ iš tikrųjų yra amerikiečių įmonė, nors ji JK aktyviai veikia nuo XX amžiaus pradžios. Jie gamina Fiesta – atsižvelgdami į JK vairuotojų poreikius ir norus – nuo ​​aštuntojo dešimtmečio pradžios, o su kiekviena nauja Fiesta – dabar jau septintąja visiškai nauja versija – „Ford“ inžinieriai daro ją vis geresnę ir geresnę.

Taigi, jei ieškote supermini savo įvažiavimui, šie 2012 m. pardavimo skaičiai kalba patys už save, o pastaraisiais metais pardavus tiek daug, yra didelė tikimybė, kad rasite platų beveik naujų „Ford Fiestas“ už patrauklią kainą. automobilių aukcione; puiki vieta įsigyti didelės apimties automobilius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *