„Land Rover Evoque“ apžvalga

„Land Rover Evoque“ apžvalga

„Land Rover Evoque“ daugelis laikė įdomiausiu nauju 2011 m. automobiliu. „Kūdikis“ Land Rover buvo didžiulis hitas Europoje. Kryžminis kupė yra ekonomiškiausias „Land Rover“ visureigis, kurį kada nors išleido ir, mano akimis, pats gražiausias.

Naujajam „Land Rover“ norinčiam tapti populiariu hitu Europoje, panašu, kad sklando gandai apie tai, kur su šiuo automobiliu pateks prekės ženklas, o kol kas įdomiausias gandas yra tai, kad artimiausiu metu galime pamatyti kabrioletą. . Vien pažvelgę ​​į Evoque matote, kad jis lengvai atitiktų medžiaginio ištraukiamo stogo idėją ir taip pat padėtų atverti jį tokioms rinkoms kaip JAV.

Automobilių naujienų ir apžvalgų svetainė „Auto Express“ kreipėsi į „Land Rover“ dėl šios idėjos ir ji nebuvo beveik paneigta. Bendrovės atstovas užsiminė:

„Kabrioletas Evoque nebūtų pats beprotiškiausias prekės ženklo plėtinys. Tai nėra visiškai beprotiška idėja. Viskas, ką galiu pasakyti, tai stebėti šią erdvę. Turime daug idėjų, susijusių su „Evoque“.

Naujasis „Land Rover“ parduodamas rugsėjį ir jį galima rasti kelių modelių, pirmiausia trijų ir penkių durų modeliai bus išleisti rugsėjo mėnesį. 2012 m. taip pat bus išleistas naujas specialus Evoque leidimas su unikaliu interjeru, kurį sukūrė Victoria Beckham. Rugsėjo mėnesio modelių kainos prasidės nuo 27 955 svarų sterlingų, o kupė versiją galima įsigyti už maždaug 44 000 svarų sterlingų.

Atsiliepimai internete ir spausdinami gana greitai, todėl tik nedaugelis turi blogų žodžių apie naująjį automobilį. Daugelis apžvalgininkų mano, kad tai naujas Fulhamo / Češyro namų žmonos tipo automobilis, pakeičiantis tokius kaip Audi TT ir Mini. Šiaip ar taip, automobilis yra gana didelis žingsnis nuo to, dėl ko garsėja „Land Rover“, tačiau panašu, kad šis automobilis bus vienas įdomiausių 2011 m. perspektyvų ir tikimasi, kad jis bus labai gerai parduodamas Europoje, o jei kabrioleto versija. paaiškėja, kad šis automobilis turėtų būti labai gerai parduodamas visame pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *