F1 legenda Mika Häkkinen kuria prabangų elektrinį superbike

F1 legenda Mika Häkkinen kuria prabangų elektrinį superbike

Dukart „Formulės“ čempionas Mika Häkkinenas kartu su „Verge Motorcycles“ išleido riboto leidimo modelį, kuriame yra tik 100 motociklų.

Sukurtas Suomijos žvaigždės, stilingas ir drąsus dizainas derinamas su unikalia Verge technologija.

„Iš patirties žinau, ko reikia norint sukurti greitį, tikslumą ir eleganciją įkūnijančią transporto priemonę“, – sakė Mika.

„Norėjau suprojektuoti motociklą iki smulkmenų, o ne tik pasirinkti spalvą. Kiekvienas motociklas yra sunumeruotas ir turi išskirtinį parašą.

Iki smulkmenų ištobulintas modelis yra galingiausias ir pažangiausias elektrinis superbike’as rinkoje, nuvažiuojamas 217 mylių, o greitas įkrovimas trunka vos 35 minutes.

Be to, jame integruotas ratlankio variklis galinio rato viduje – tai patentuota ir tarptautiniu mastu apdovanota naujovė, sukurta Verge.

Motociklas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų rinkoje, todėl galutinis produktas yra tikrai unikalus. Pavyzdžiui, jis turi anglies pluošto gaubtus ir unikalų keraminį paviršiaus apdorojimą, kuris apsaugo nuo įbrėžimų.

Pilnai juodi amortizatoriai ir detalės kartu su tamsiai pilkais ir sidabriniais paviršiaus elementais užbaigia galingą ir elegantišką išvaizdą.

Motociklą galima įsigyti „Verge Motorcycles“ internetinėje parduotuvėje Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Suomijoje, Estijoje ir Monake. Jį taip pat galima įsigyti naujoje pavyzdinėje „Verge Motorcycles“ parduotuvėje Monake. Mažmeninė motociklo kaina neatskaičius mokesčių yra 80 000 eurų (70 000 svarų).

Partnerystė užsimezgė metų pradžioje, kai į bendrovės patariamąją tarybą buvo paskirtas Mika (taip pat vienas iš „Verge Motorcycles“ investuotojų).

„Labai didžiuojamės, kad F1 legenda Mika Häkkinen sukūrė išskirtinį modelį“, – sako Tuomo Lehtimäki, „Verge Motorcycles“ generalinis direktorius.

„Jis yra vienas didžiausių visų laikų vairuotojų, o laužyti ribas ir mėgautis greičio jauduliu yra kažkas, kas mus labai sieja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *