Mercedes-Benz ML W164 pagrindinės problemos 2005-2011

Mercedes-Benz ML W164 pagrindinės problemos 2005-2011

Mercedes-Benz ML W164 pagrindinės problemos 2005-2011: tai puikus ir didelis visureigis, kuris gali nustebinti savo maloniu važiavimu. Tai yra vienas iš pirmųjų prabangių ir didelių miestinių visureigių, kurie labiau naudojami miestuose, o ne bekelėje. Šie automobiliai turi daug funkcijų ir galingus variklius, todėl jie yra puikūs pasirinkimai. Tačiau reikia nepamiršti, kad šie automobiliai dažnai sutinkami ir servizuose, nes su laiku jie pradeda gesti. Šie automobiliai tikrai nėra pigūs, todėl pristatome jums dažniausiai pasitaikančias problemas.

Pagrindinės Mercedes-Benz ML W164 problemos

  • OM642 dyzelinio variklio problemos – šie varikliai turi tikrai dažnų problemų, tokių kaip alyvos nuotėkis, turbinos įleidimo angos sandariklio alyvos nuotėkis ir paskirstymo grandinės.
  • M272 ir M273 benzininių variklių problemos – šie varikliai taipogi buvo dedami ir į W221 ir į C219 automobilius. Abu varikliai turi tą pačią bėdą : balansinio veleno arba tuščiosios eigos pavaros. Šios problemos būdavo iki 2008 metų, kuomet gamintojai išsprendė šią problemą. Taip pat labai svarbu šiems varikliams laiku pakeisti alyvą, kadangi gali būti pažeista pasiskirstymo grandinė ir gali kilti rimtų problemų, kurios susijusios su alkūninio veleno ir skirtomojo veleno reguliavimu.
  • W164 pneumatinės pakabos problemos – dauguma W164 yra su pneumatinėmis pakabomis, kuri yra vadinama ,,Airmatic”. Šios pakabos turi daug komponentų, kurios genda, o remonto išlaidos yra labai didelės. Viena spyruoklė gali kainuoti 500 eurų be darbo, o spyruoklės yra keturios.
  • Mercedes-Benz ML W164 7G-tronic automatinės pavarų dėžės problemos : šie modeliai yra pirmieji, kurie turi 7G-tronic automatinę pavarų dėžę. Šios dėžės yra žinomos, nes dažnai kyla problemų su žemesnio bėgio perjungimu. Kartais užtenka pakeisti alyva arba perprogramuoti įrangą. Tai tikrai brangus remontas.
  • M272 ir M273 benzininių variklių įsiurbimo kolektoriaus problemos: tikėtina, kad šių variklių įsiurbimo kolektoriai gali sugesti. Jiems būtina priežiūra, todėl nerekomenduojame pirkti šios markės automobilių iš asmenų, kurie neturi aptarnavimo lapų.
W164 sidabrinis
W164 sidabrinis

Smulkios Mercedes-Benz ML W164 problemos

ML W164 4Matic problemos : visų varančių sistemos problemos pradeda kilti kai pasiekiama didesnė rida. Pagrindinė problema yra diferencialo guolis ir guminio lankstaus disko gedimai. Kuomet sugenda centrinis diferencialo guolis yra juntama vibracija, kurią galime pajausti iš automobilio apačios. Lankstaus disko gedimas taip pat sukels vibraciją ir metalo dunksėjimo garsą.

W164 Vairo klibėjimo problemos: dauguma savininkų skundžiasi, kad yra girdimas garsas iš vairo kolonėlės. Taip atsitinka dėl nusidėvėjusio viršutinio vairo veleno guolio, kurį reikia keisti.

Problemos su W164 veidrodėliais: kai kuriuose šios markės automobiliuose yra automatiškai atsidarantys ir užsidarantys veidrodėliai. Tačiau problemą lengva išspręsti, dažniausiai užtenka sutepti arba yra prastos elektros jungtys.

EGR vožtuvo problemos: dėl užsikimšusių EGR vožtuvų automobilis praranda savo galią, o kartais tiesiog nebevažiuoja. Tokios problemos dažniausiai atsiranda kai yra važinėjama tik mieste.

Kėbulo ir salono Mercedes-Benz ML W164 problemos

Rudžių problemos: senesnių metuose ML automobiliuose yra būdingos rūdys durelių apačioje, ratų arkose ir virš degalų bako.

W164 facelift modelio salonas
W164 facelift modelio salonas

Elektronikos Mercedes-Benz ML W164 problemos

Šildomų sėdynių problemos: 2006 – 2008 metų modeliuose yra problemų su sėdynių šildymu. Sėdynių šildytuvas gali užtrumpinti, o tuomet šildys sėdynes visą laiką. Taipogi gali sklisti degėsio kvapas.

Įspėjamosios lemputės: kuomet suyra priekinio rato jutiklio laidai, tuomet pradeda mirksėti įspėjamosios lemputės, kurios rodo pakabos ir stabdžių problemas.

W164 vairo mygtukų problemos: dažnai mygtukai sugenda ir pradeda nebeveikti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *