Pagrindiniai pretendentai prabangių salonų rinkoje

Prabangios transporto priemonės sukurtos taip, kad patiktų bet kokiam vairavimo entuziasto pojūčiui, aprūpintos visais naujausiais prietaisais, galvą pasukamu stiliumi ir vairavimo charakteristikomis, kad padidėtų adrenalinas. Aukščiausios kokybės prekės ženklai įdeda daug laiko ir išteklių, kad naujausias modelis taptų geidžiamiausiu ir geriausiai parduodamu rinkoje. Toks epinis prekių ženklų mūšis leidžia lengvai pasisotinti pasirinkimo galimybėmis, todėl mes jį susiaurinome, kad pateiktume geriausius iš geriausių, kuriuos šiuo metu gali pasiūlyti prabangių sedanų rinka.

AUDI A8: pastovus pasirinkimas

„Audi“ gali jaustis kaip bjauri sesuo tarp vokiečių gamintojų konkurencijos, tačiau ji yra automobilių gamintoja, galinti sukurti elegantiškus, techniškai pakrautus ir rafinuotus automobilius. A8 yra jų pasiūlymas šiame itin konkurencingame sektoriuje ir atrodo, kad buvo praleista daug darbo valandų, kad jis būtų kuo prabangesnis ir patogesnis. Stilius, kaip ir „Audi“, yra neįvertintas ir gali trūkti vairavimo galimybių, kurių tikėtumėtės, tačiau tai vis tiek yra perspektyvus pasirinkimas, nes šis 3,0 l dyzelinis modelis suderina be pastangų ir efektyvų ekonomiškumą.

7 serijos BMW: geriausias važiavimas

Pagalvokite apie maksimalų vairavimą ir BMW ims vadovauti. BMW sukūrė savo reputaciją aukščiausiu dinamiškumu, todėl net nusipirkti naudotą 7 serijos BMW pakanka, kad važiavimo prasme aplenktumėte naujausią kai kurių pagrindinių konkurentų pasiūlymą. Jei norite turėti daug įtaisų, 7 serija nenuvils, nes nuo variklio dangčio iki bagažinės yra išmanios technologijos, įskaitant 3D grafiką centriniame ekrane, valdomą naujausios kartos BMW iDrive sistema. Kaip prabangus variantas, šis automobilis visada buvo tikrų vairavimo entuziastų sąrašo viršūnėje ir neatrodo, kad jis greitai pasikeistų.

Mercedes-Benz S klasė: universalus

Rafinuotumas yra tai, ką Mercedes-Benz nuosekliai valdo stulbinamai, ir tai yra prabangaus S klasės sedano pasirinkimas. Rafinuotumas, galia, komfortas ir konstrukcijos kokybė, nustelbianti savo konkurentus masteliu ir apdaila. Daugelis papildomų funkcijų yra pageidaujamos, tačiau jos kainuoja papildomai arba apsiriboja tam tikrais modeliais, pavyzdžiui, nuostabiu „Magic Body Control“, kuris yra tik S500 modelyje. Nepaisant to, S klasė išlieka standartine savo išskirtiniu patrauklumu ir lengvu greičiu.

Jaguar XF: pakaitos simbolis

Tai nėra pakaitos simbolis tikrąja to žodžio prasme, tačiau, palyginti su Vokietijos dominavimu šiame segmente, Jaguaras vis dar nėra įprastas pasirinkimas. XF modelis yra išskirtinis automobilis, pasižymintis visomis norimomis važiavimo ir valdymo galimybėmis už savo pinigus, taip pat prabangos rafinuotumo lygiu ir be vargo galia. Tai kainuoja, nes varikliai nėra tokie taupūs kaip pagrindiniai konkurentai. Tačiau XF turi tą „Jaguar“ briauną, kuri iš karto priverčia jį į ginčą, nes jis visiškai skiriasi nuo Centrinės Europos garsių. Prabangių automobilių prekės ženklai paprastai išlieka neprilygstami, kai gamina greitį, elegantišką dizainą ir technologiškai pažangias transporto priemones, ir kad ir kurį pasirinksite, jis tikrai patenkins visus jūsų vairavimo poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *