Mercedes GLA apžvalga

Mercedes GLA apžvalga

Labai lauktas Mercedes-Benz GLA mini visureigis neseniai buvo pristatytas prieš rugsėjį vyksiančią Frankfurto automobilių parodą. Kadangi Mercedes pristato prekes, jis jau buvo lyginamas su kitais tos pačios kategorijos automobiliais, tokiais kaip Audi Q3, neseniai išleistas BMW X1 ir Range Rover Evoque.

Nepaisant daugybės konkurencijos ir pardavimų iki lapkričio, žurnalas „Forbes“ jį jau pavadino „kūdikiais Bentley“, taigi, ar bus taip gerai, kaip sakoma? GLA yra ketvirtas automobilis, išleistas Mercedes „kompaktiškoje“ linijoje po A klasės, B klasės ir CLA klasės išleidimo. Kaip ir tikėtasi, GLA išlaikė kai kurias ankstesnio modelio savybes. Pirma, automobilio interjeras išlieka labai panašus – prietaisų skydelis, kai bus prieinamas JK, bus juodos spalvos, anglies pluošto efekto arba metalo. Prietaisų skydelis išliks toks pat, kaip ir ankstesniuose modeliuose, o centrinis didelis ekranas tarp kitų modifikacijų.

Mažam automobiliui Mercedes žada „atletišką išvaizdą ir gebėjimą vairuoti bekelėje“. Remiantis siūlomų variklių tipų garsais, tikrai atrodo, kad šis automobilis bus galingas. Bus keturi varikliai; GLA 200 turi 154 AG 1,6 l benzininį, o GLA 250 – 208 AG 2,0 l benzininį. GLA 200 CDI ir 220 CDI turi 2,1 litro dyzelinius variklius, kurių galia atitinkamai 134 AG ir 168 AG. Tikimasi, kad, kaip ir visi kompaktiški visureigiai, nors „Mercedes“ žada, kad šis automobilis bus „visureigis“, tikimybė, kad automobilis bus naudojamas ne asfalto tikslams, yra maža.

Tikimasi, kad GLA numuš savo konkurentus, nes ekspertai spėja, kad kainos prasidės nuo maždaug 25 000 svarų sterlingų, ty 5 000 svarų sterlingų mažiau nei pigiausias „Ranger Rover Evoque“. Tačiau, nepaisant to, kad tai yra vienas iš pigesnių Mercedes modelių, tai nereiškia, kad GLA nepraleis kokios nors į ateitį orientuotos markės technologijos. Į GLA bus įtraukta savaiminio vairavimo funkcija, kuri padeda išlaikyti automobilio kursą, jei jį smogtų stiprus vėjas. Pigesni variantai, nors ir šiek tiek mažesni, būtų Seat Altea XL, kuris, nors ir tik 5 durų automobilis, buvo giriamas už savo erdvumą.

Jei Mercedes GLA pateisins lūkesčius ir perkels teigiamus ankstesnių modelių modelius, jis greičiausiai bus neįtikėtinai populiarus visureigio pasirinkimas, kai JK lapkričio mėn.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *