Sankabos keitimas Vilniuje – Kada laikas keisti sankabą?

Sankabos keitimas Vilniuje – Kada laikas keisti sankabą?

Sankaba – automobilio dalis, kuri yra tarp variklio ir pavarų dėžės. Pati pagrindinė sankabos funkcija yra paduoti variklio jėgą į automobilio ratus. Kaip ir dauguma automobilio dalių, sankaba bei jos diskai dėvisi, sugenda nuo netinkamo ar ilgo naudojimo, o kartais tai gali įtakoti ir ilgas stovėjimas. Sankabos taip paprastai neturint sąlygų nepasikeisite, tam reikalinga užsakyti sankabos keitimas Vilniuje paslaugą.

Kad ir pasirinkus profesionalų automobilių servisą, kuris turi gerą vardą ir yra žinomas, sudėjus geriausias dalis rinkoje, jeigu netinkamai naudosite sankabą – ji vėl suges. Tai turi įtakos važiavimo stilius, sankabos per greitas numetimas. O kartais, dažniausiai moterys, kiek rodo patirtis, važiuojant į kalnus mėgsta sankabos „padeginti“. Kartais turbūt teko pastebėti aikštelėje svilėsių kvapą? Taip jis būtent ateina iš netinkamo sankabos valdymo.

Kada rekomenduojama keisti sankabos komplektą?

Apie remonto būtinybę praneša sklindantys keisti garsai iš sankabos, kuomet ją įminame arba atleidžiame. Laiku pastebėtas, tačiau netaisomas defektas iššaukia diskomfortą vairuojant, gali tapti sunkiau permetinėti sankabą.

Jeigu sankaba buksuoja, reiškia reikia keisti sankabos diską. Taip pat vienas iš požymių svilėsių kvapas salone.

Dar vienas iš pavojų, vienas sakykime blogiausių scenarijų yra tai, jog gali dingti galimybė permetinėti bėgius, jie gali „dingti“ šiuo atveju, ypač pavojinga jeigu lenkiate, arba važiuojate apkrautu greitkeliu. Nepatariame rizikuoti savo ir kitų saugumu ir sankabos keitimas Vilniuje paslaugą užsakyti kuo greičiau.

Kokia yra sankabos keitimo kaina Vilniuje?

Vėl gi, viskas priklauso nuo pasirinkto automobilių serviso ir dalių. Taip pat stiprią įtaką daro pats automobilis, ir jo markė. Automobiliams, kurie yra japoniški sankabos keitimas yra šiek tiek sudėtingesnis, nei Vokiškų. Tai gali įtakoti kainą. Darbų kainos svyruoja 400-600 eurų. Papildomai kainuoja sankabos ir smagračio komplektas. Rekomenduojame keisti viską vienu metu, kadangi didžiausią paslaugos kainą sudaro darbas. O nusprendus pataupyti šiai dienai, vėl norėsite keisti smagratį, vėl papildomai mokėsite už darbus. Kaip sakoma skūpus moka du kartus. Geriau to nedaryti.

Patariame rinktis patikimą autoservisą, kuris turi savo vardą, rūpinasi klientais. Dirba skaidriai ir išrašo sąskaitas faktūras. Jos gali būti svarbu Jums, kaip įrodymas, jeigu atlikti darbai būtų nekokybiški. Save gerbiantys servisai išrašo faktūras ir gerbia klientus.

Straipsnis parašytas kitų rašytojų, patalpintas auto-usa komandos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *