Lietuvos policijai perduota Tesla Model 3

Lietuvos policijai perduota Tesla Model 3

Jau nuo penktadienio šį automobilį sutiksite gatvėse. Šį Tesla Model 3 policijai davė pamėginti ,,Deals on wheels LT”, o įmonė ,,Ignits Lietuva” – galimybę nemokamai pasikrauti jų stotelėse. Policijos valdžia pabrėžė, kad tai jiems nieko nekainuos.

Pareigūnai sakė, kad tokio automobilio policijai dar nėra tekę išbandyti, tačiau jie neabejoja, kad šis automobilis turėtų jų nenuvilti. Policijos automobiliams yra teikiami keli reikalavimai, tokie kaip: kad būtų ekonomiški, sugebėjimas palaikyti policijos įrangą, bei elektromobilio baterijos resursai, kad galėtų užtikrinti kasdieninius policijos poreikius.

Reikia nepamiršti, kad šis automobilis nepriklauso policijai, o tik yra testuojamas. Todėl nesiruošiama diegti stacionarios įrangos, o tiesiog prijungs nešiojamas ir mobilias priemones. Kol kas jie taip pat nebus žymimi policijos ženklais. Stabdyti pažeidėjų nesiruošia, kadangi automobilis juos užfiksuos, be sustabdymo.

Šis modelis sportiniu rėžimu gali nuvažiuoti net 350 – 480 kilometrų, viskas priklauso nuo greičio. Mieste jis gali nuvažiuoti dar daugiau, nuo 500 iki 600 kilometrų. Prijungus prie greito krovimo stotelių, šio automobilio baterija galima įkrauti, net 80 procentų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *