Subaru Outback dažniausios problemos – gedimai

Subaru Outback dažniausios problemos – gedimai

Pirmieji ,,Subaru Outback” buvo pristatyti 1995. Jie sukurti su universalo kėbulu, tačiau turi puikų pravažumą. Tai puikus pasirinkimas bekelei ir įprastiems miesto keliams. Jeigu ruošiatės pirkti šios markės automobilį, tuomet turėtumėte žinoti apie dažniausiai pasitaikančius gedimus.

Subaru Outback dažniausi gedimai

Greitai išsikrauna akumuliatorius

Dažnai savininkai skundžiasi, kad jų automobilio akumuliatorius išsikrauna per greitai. Ši problema atsiradusi nuo 2015 metų modelio ir vis dar iškyla naujuosiuose Subaru.

 

Savininkai teigia, kad per trumpą laiką tenka keisti akumuliatorių. Nutinka ir tokių atvejų, kuomet savininkai kur nors užstringa ir nebegali tęsti kelionės dėl išsikrovusio akumuliatoriaus. Viename forume narys teigė, kad jo akumuliatorius per metus išsikrovė net 5 kartus.

Įtrūkęs priekinis stiklas

Antra pagal dažnumą problema, kad priekiniai stiklai yra linkę įtrūkti. Tai gerai žinoma ,,Subaru” automobilių problema ir ji nėra susijusi tik su ,,Outback” modeliu. Savininkai pranešė apie spontaniškus įtrūkimus ir drožles jų priekiniuose stikluose, atsirandančius tarsi iš niekur.

Kiti savininkai teigia, kad stiklas dažnai įskyla dėl mažiausių akmenukų, o tuomet įtrūkimas tik didėja.

Ši problema pasitaiko nuo 2017 metų modelių.

Per didelis alyvos suvartojimas

Teigiama, kad automobilio tepalai yra per greitai suvartojami, o ši problema yra: 2013, 2014 ir 2015 metų modeliuose. Automobilių savininkai turi papildyti alyva kas 2000 – 3000 kilometrų.

Vibracija ir drebėjimas važiavimo metu

Ši problema yra paplitusi tarp 2000 – 2018 metų modelių. Problema dažniausiai iškyla dėl sugedusio sukimo momento keitiklio, kuris sugenda dėl didelės trinties. Sugedus šiai automobilio daliai galima girdėti pašalinius garsus, net stovėjimo metu.

Oro pagalvių problemos

Per visus gamybos metus, tam tikri ,,Subaru” automobiliai turėjo problemų su oro pagalvėmis. Kai kurie modeliai buvo net atšaukti, dėl šio trūkumo. Problema kilo dėl oro pagalvių pripūtimo elementų, kurie galėjo sprogti ir sukelti sunkų susižalojimą arba mirtį. Šis atšaukimas paveikė „Subaru Outback“ modelius, kurie buvo gaminami nuo 2003 iki 2014 m.

Galvos tarpinės defektas

Buvo gauta daug pranešimų, kad ,,Subaru Outback” turėjo problemų su aušinimu dėl sugedusios galvos tarpinės. Tokia problema dažniausiai atsiranda ties 160 000 kilometrų ir 2000 – 2018 metų modeliuose.

Galvos tarpinė tarnauja kaip sandariklis tarp variklio bloko ir cilindro galvutės, taip sustabdant variklio skysčio nuotėkį ir slėgio nuostolius. Čia yra dažniausiai pasitaikantys išpūstos galvutės tarpiklio simptomai:

  • Automobilis perkaista
  • Galios praradimas
  • Tepalų kvapas
  • Balti dūmai

Užtemsta išmanieji ekranai

Savininkai pranešė, kad vairuojant ekranas užtemsta. Outback Limited XT informacijos ir pramogų sistemos ekranas periodiškai tiesiog užtemsta. Tokia problema dažniausiai iškyla kai telefono navigacija yra prijungta prie telefono.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *