Toyota Prius buvo pripažintas Japonijos metų automobiliu

Toyota Prius buvo pripažintas Japonijos metų automobiliu

Visiškai naujas Toyota Prius Tokijuje įtikinamai laimėjo prestižinį Japonijos metų automobilio trofėjų.

Į apdovanojimų ceremoniją patekęs kaip favoritas laimėti, aptakaus stiliaus „Prius“ surinko 360 balsų. BMW X1 užėmė antrąją vietą su 150 balsų ir laimėjo Metų importuoto automobilio trofėjų, o krosoveris Honda ZR-V liko trečias, surinkęs 100 balsų.

Pirmajame balsavimo ture lapkričio pradžioje žiuri išrinko „10 geriausių“ 2023 m. automobilių, tarp kurių buvo Toyota Prius, Toyota Alphard, Nissan Serena, Honda ZR-V, Subaru Crosstrek, Mitsubishi Delica Mini, Abarth 500e, BMW X1, Maserati Grecale ir Volkswagen ID.4.

Pasak „Prius“ vyriausiojo inžinieriaus Satoki Oya, automobilio išradimas iš naujo buvo kraštutinumų atvejis, kai buvęs generalinis direktorius Akio Toyoda rekomendavo, kad „Prius“, naujasis benzino ir hibridas, pirmą kartą pristatytas 1997 m., būtų paleistas ir turėtų būti pašalintas ir perkeltas į taksi. statusą.

Tačiau gaminių planuotojai ir inžinieriai, manydami, kad „Prius“ likimas gali pasikeisti, visiškai pertvarkė išorę ir pergalvojo jėgos agregatą, todėl hibridinis pionierius tapo stilingiausiu, koks tik yra buvęs su žymiai padidintu našumu ir geresne degalų ekonomija.

Specialiųjų apdovanojimų kategorijose 660 kub. cm darbinio tūrio „Mitsubishi Delica Mini kei“ automobilis laimėjo Metų dizaino automobilio trofėjų, o „Nissan Serena“ atsiėmė Metų technologijos automobilio apdovanojimą už naują „e-Power“ sistemą, kurioje naudojamas 3 cilindrų 1,4 variklis. litrų hibridas ir Pro-Pilot 2.0 vairuotojo pagalbinė sistema, leidžianti vairuoti be rankų greitkeliuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *