Visiškai naujas 2025 m. INFINITI QX80

Visiškai naujas 2025 m. INFINITI QX80

Visiškai naujas 2025 m. INFINITI QX80 iš naujo nustato viso dydžio prabangių visureigių segmento etaloną. Jis sujungia neįvertintą, tačiau detalų stilių, sumaniai integruotą technologiją ir valdingą, be pastangų vairavimo patirtį. Kaip serijos flagmanas ir pirmasis naujas modelis INFINITI gaminių renesanso metu, visiškai naujas QX80 užtikrina nepaprastą komfortą, patogumą ir technologijas visose trijose eilėse.

 

Išorė įkūnija Artistry in Motion. Priekyje QX80 dėvi naujausią INFINITI dvigubos arkos groteles, papildančias šviečiančią INFINITI emblemą, kuri dabar atrodo labiau trimatė. Atsižvelgdamas į japonišką apgalvoto svetingumo principą, visiškai naujasis QX80 pasižymi dramatiška pasveikinimo seka, apimančia turimo INFINITI šviesos tako aktyvavimą ir nuleidžiamas durų rankenas, kurios automatiškai išsiskleidžia, kai artėja prie automobilio su rakto pakabu.

Interjere QX80 prietaisų skydelio koncepcija naudoja du 14,3 colio ekranus. Naujausioje ININITI in Touch® sistemoje yra integruota „Google“, todėl „Google“ žemėlapiai, „Google Play“ ir „Google Assistant“ yra naujausi, kad važiavimas būtų patogesnis.

 

Atskiras 9 colių jutiklinis ekranas, sumontuotas apačioje, leidžia patogiai valdyti visas klimato funkcijas, taip pat priekinių sėdynių šildymo ar vėsinimo operacijas ir QX80 važiavimo režimų pasirinkimą.

Pirmojo segmento technologija, prieinama biometrinis aušinimas, padeda išlaikyti patogią temperatūrą antroje eilėje. Infraraudonųjų spindulių jutiklis, integruotas į automobilio apdangalą, aptinka, kai keleiviui karšta, ir beveik akimirksniu reguliuoja temperatūrą bei oro srautą, kad vėsus oras būtų nukreiptas į antrą eilę.

INFINITI QX80 interjeras

Be to, „Front Wide View“ – pirmoji pasaulyje technologija – naudoja kameras, kurios užtikrina platų vaizdą į transporto priemonės šonus abiejuose 14,3 colio ekranuose. Panašiai naujoviškos funkcijos apima Nematomo gaubto vaizdą, kuris naudoja pažangų vaizdo apdorojimą, kad būtų galima filmuoti iš automobilio išorinių kamerų, kad būtų rodomas vaizdas to, kas yra tiesiai priešais automobilį, į automobilio ekranus, ir Kelionės dienoraščio funkcija, kuri gali užfiksuoti nuotraukas. arba vaizdo įrašus iš į priekį nukreiptos kameros, kad galėtumėte bendrinti socialinėse platformose. „Klipsch“ aukščiausios kokybės garso sistema, kita segmento technologija, yra QX80. Apšvietimas taip pat gali padėti sukurti nuotaiką naudojant 64 spalvų personalizuotą aplinkos apšvietimą, įtaisytą prietaisų skydelyje ir duryse.

Visuose modeliuose yra standartinis VR35DDTT 3,5 litro variklis su dviem turbokompresoriais, 450 arklio galių ir 516 svarų pėdų sukimo momentu. Naująjį variklį papildo 9 greičių automatinė transmisija su 40 % platesniu pavarų skaičiaus diapazonu, leidžiančiu tiek greitai įsibėgėti, tiek efektyviai važiuoti greitkeliu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *