Volkswagen Golf 5 MK5 pagrindiniai gedimai ir atsiliepimai

Volkswagen Golf 5 MK5 pagrindiniai gedimai ir atsiliepimai

Dauguma žmonių mano, kad VW GOLF yra vieni iš geriausių Vokiečių automobilių, tačiau jie taip pat turi savo trūkumų. Žinoma ,,Volkswagen Golf” yra pagaminti labai efektyviai, o naudotą galima nupirkti už gerą kainą.

Volkswagen Golf 5

Šios markės automobiliai buvo paleisti į prekybą nuo 2004 metų. Net 4 benzininiai ir 2 dyzeliniai. Galima rinktis iš mažesnio galingumo: 1,4 litro benzino arba 1,6 benzino. Jei jus domina dyzelinis variklis, tuomet galėtumėte rinktis iš 1,9litro arba 2,0 litro. O jei jums reikia galingesnio našumo, tuomet galite rinktis 2,0 l GTI arba 3,2 litro R32. Visi modeliai turėjo DSG automatinę pavarų dėžę.

Dažniausiai gedimai

Kaitinimo problema – daugelis golfų, išleistų nuo lapkričio 6 d. iki 2007 m. pradžios, turėjo sugedusį kaitinimo elementą. Dėl to  automobiliai užsidegdavo.

Sankabos problemos – kai kurie „VW Golf 5“ savininkai pranešė, kad „Golf“, pagaminti nuo rugpjūčio 8 iki rugsėjo 9 d., turėjo problemų su sankaba.

Degalų nuotėkio problema – kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad 2,0 l dyzeliniai Golf automobiliai, pagaminti nuo 2005 m. sausio iki 2006 m. gruodžio mėn., turėjo problemų dėl degalų nuotėkio. Tai lėmė sugedę stabdžių vamzdeliai, dėl kurių šiose aukšto slėgio žarnose naudojamos medžiagos išbėga kuras. Taip pat kai kurie kiti dyzeliniai varikliai taip pat turėjo šią problemą.

Paskirstymo diržo problema – 1,4 metų 2004–2009 m. savininkai pranešė apie daugybę paskirstymo diržo problemų, daugiausia nutrūkusių arba greitai nusidėvėjusių, tačiau ši problema netrukus buvo išspręsta.

Kuro siurblio problema – visi 2004, 2005 ir 2006 metų dyzeliniai automobiliai. Buvo keli pranešimai apie kuro siurblio problemas. Pavyzdžiui, siurblys laikomas varžtais, kurie linkę rūdyti ir lūžti, todėl gali nutekėti kuras.

Salono gedimai

Interjeras yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų, tačiau jie visi girgžda ir barška. Įsitikinkite, kad salono būklė atitinka automobilio ridą.

Problemos su lemputėmis – forumuose randama problema, kad dažnai pradeda nebešviesti salono lemputės.

Durų sandarikliai gali būti pažeisti, todėl patikrinkite ar kilimai nėra šlapi.

Oro kondicionieriaus kompresoriaus gedimas – dažna problema, dėl kurios gali neveikti oro kondicionierius.

GOLF 5 salonas
GOLF 5 salonas

Variklis

Visi Golf 5 varikliai laikomi labai patikimais.

Smagratis – dažna problema, kad barška smagračiai. Dažniausiai garsas išgirstamas rytais ,kuomet variklis šaltas ir ant laisvų apsukų.

Aukšto slėgio degalų siurblys – barkšėjimo garsas kuris greitai dingsta po užvedimo, tačiau atsiranda po kelių kilometrų.

Uždegimo ritės blokai yra viena iš silpnųjų vietą. (Nebrangus remontas).

GOLF 5 VARIKLIS
GOLF 5 VARIKLIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *