Žieminių ir viso sezono padangų palyginimas, kurias reikėtų rinktis?

Žieminių ir viso sezono padangų palyginimas, kurias reikėtų rinktis?

Atėjo laikas išsiaiškinti, kurias padangas jums reikia įsigyti savo automobiliui.

Visų sezonų [M/S] padangų pranašumai

Geresnis našumas

Visuomet viskas prasideda nuo to, kuomet reikia pasiekti tašką B iš taško A. Turėdami lengvesnes padangas, jos leis automobiliui atskleisti savo savybes.

Geresnė kuro ekonomija

Tikriausiai ne paslaptis, kad degalų kainos auga labai greitai, todėl taupyti degalus verta. Todėl šiuo atveju yra siūloma nenaudoti žieminių padangos vasaros mėnesiais. Degalų ekonomija smarkiai išauga naudojant netinkamo tipo padangas, todėl daugelis renkasi universalias padangas, kai aplink nėra sniego.

Tinka įvairiomis kelio sąlygomis

Visą sezoną padangos gerai veikia ant šlapio kelio ir sauso kelio. Dėl to jos yra daug universalesnės, nes veikia tvariai ir puikiai veikia įvairiomis sąlygomis.

Žieminės padangos
Žieminės padangos

Žieminių padangų privalumai

Puikus sukibimas ant sniego ir ledo

Vienas iš pagrindinių privalumų yra sukibimas, kurį įgyjate važiuojant sniegu ar ledu. Važiuoti galėsite drąsiau, nes automobilis tikrai nepradės slysti.

Didelis protektoriaus gylis

Protektoriaus gylis, kurį ketinate gauti, įskaitant raštus ir įkandamus kraštus, turi skirtumą. Galite atlikti staigius posūkius ir žinoti, kad protektoriaus gylis išlaikys sukibimą su keliu.

Lankstumas šaltyje

Kai temperatūra nukrenta, guma gali pradėti užsiblokuoti. Tai kelia didelį susirūpinimą, jei temperatūra nukrenta iki taško, kai ji visiškai užsiblokuoja.

Todėl yra rekomenduojama naudoti tik žiemines padangas, kuomet lauke yra minusinė temperatūra ir žiemos metas.

Išvada apie žiemines padangas ir visų sezonų padangas

Tai yra pagrindinės savybės, į kurias jums reikėti atsižvelgti prieš perkant sau tinkamas padangas. Kiekvieno žmogaus situacija yra skirtinga, todėl kur daugiau sniego arba ledo, rekomenduojama rinktis aukščiausios kokybės žiemines padangas. Su papildomu sukibimu, jūs galėsite vairuoti saugiai ir negalvodami apie žiemos problemas. Jei esate kurioje nors šalyje, kur žiemos beveik nepastebimos, tuomet siūloma rinktis visų sezonų padangas, kadangi galėsite sutaupyti degalų ir optimizuoti vairavimo efektyvumą.

Apie padangas

Jūsų padangos tiesiogine prasme yra ten, kur guma susitinka su keliu. Jei jūsų padangos nekeičiamos reguliariai, jos gali susidėvėti netolygiai – per anksti teks jas keisti. Kuomet vykstate į servizą, paprašykite, kad pažiūrėtų ar jūsų padangos dar yra tinkamos eksploatacijai. Jei padangos susidėvėjo netolygiai, tuomet galines padangas galite permontuoti į priekį, o priekines į galą ir tai padės tolygiai susidėvėti padangoms.

Taip pat galite jausti vairo drebėjimą, jeigu ratai yra nesubalansuoti. Jums yra reikalingas automobilio suvedimas, balansavimas arba naujos padangos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *