5 geriausiai įvertinti 2022 m. automobiliai

5 geriausiai įvertinti 2022 m. automobiliai

Jau išėjo naujasis 2022 metų geriausiai įvertintų automobilių sąrašas.

Honda Civic Si

„Honda Civic Si“ yra daugiametis mėgstamiausias automobilis, todėl nenuostabu, kad pertvarkytas sportinis sedanas vertinamas taip aukštai. Kaip įprasta, jis turi mechaninę pavarų dėžę su įspūdingu judrumu, ir nors niekintojai pastebės, kad naujos formos Si techniškai turi mažiau galios, 1,5 litro turbokompresoriaus sukimo momentas yra prieinamesnis, o tai vadinti galime laimėjimu. Vienintelis šio naujo modelio trūkumas yra tas, kad „Honda“ galėjo per toli pakrypti priešinga kryptimi, išgydydama poliarizuojantį „Civic“ stilių. Vis dėlto mums būtų sunku rasti malonesnį pasiūlymą už tokią kainą.

5 geriausiai įvertinti 2022 m. automobiliai

BMW M240i

Nors daugelis šiuolaikinių BMW M automobilių tapo per sunkūs ir sudėtingi, M240i yra gaivus praeities sprogimas. Jis lengvas, judrus ir greitas, primenantis ankstesnį M2, o senosios mokyklos dizaino užuominos pagerbia klasiką, pvz., 2002 m. Su turbokompresoriumi, 3,0 litrų varikliu, ši dviejų durų 2 serija turi 382 arklio galas ir 100 km/h greitį gali įgauti per 4,1 sekundes.

5 geriausiai įvertinti 2022 m. automobiliai

Genesis GV60

Sakykite ką norite dėl išvaizdos – Genesis GV60 vis dar išsiskiria kaip pirmosios Hyundai elektrinių krosoverių derliaus viršūnė. „Hyundai Ioniq 5“ ir „Kia EV6“ – abiejų produktų, sudarančių ankstesnes šio sąrašo versijas – brolis GV60 yra galingesnis, linksmesnis ir kur kas geriau pritaikytas. Ir visa tai kažką sako, nes Ioniq ir EV6 jau yra galingi ir suteikia aukščiausios kokybės pojūčius.

5 geriausiai įvertinti 2022 m. automobiliai

Ford F-150 Raptor

Tai didelis, platus ir puikus visureigis. Tačiau 2022 m. „Ford F-150 Raptor“ taip pat gali įveikti beveik bet kokį reljefą, nes turi 450 arklio galias, 3,5 litro V6 variklį su dviem turbokompresoriais ir „Fox Racing“ ilgos eigos pakabą. „Raptor“ taip pat yra labai patogus, su odiniais ir mikropluošto zomšos apmušalais ir puikiai važiuoja net labiausiai skaldytu grindiniu. „Smagu vairuoti“ paprastai taikoma sportinio automobilio veikimui kanjono kelyje, tačiau „F-150 Raptor“ atveju tai reiškia staigų pagreitį ant asfalto ir bekelėje.

5 geriausiai įvertinti 2022 m. automobiliai

Genesis G90

Prabangą, technologijos ir velniškai gera vairavimo patirtį suteikia „Genesis G90“ aukščiausiai mūsų geriausiai įvertintų automobilių sąraše. Net 409 arklio galios ir  3,5 litro V6 su dvigubu turbokompresoriumi su integruotu starterio generatoriumi.  Sunku neįsimylėti G90 .

5 geriausiai įvertinti 2022 m. automobiliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *