„Apple CarPlay“ WWDC įgyja „SharePlay“ technologiją, skirtą sklandžiai kelionių muzikai

„Apple CarPlay“ WWDC įgyja „SharePlay“ technologiją, skirtą sklandžiai kelionių muzikai

2023 m. Apple WWDC (Worldwide Developers Conference) ką tik baigėsi, ir nors didžioji pasaulio dalis daugiausia dėmesio skiria naujiems 3 499 Eur vertės „Vision Pro“ akiniams, kurias ką tik atskleidė, mes sutelkiame dėmesį į nedidelę automobilių naujieną, kurią „Apple“ mums pateikė.

Kaip įprasta, naujienos yra susijusios su „CarPlay“, bet, deja, tai nebuvo praėjusiais metais atskleistas viso ekrano „CarPlay“ perėmimo atnaujinimas. Vietoj to „Apple“ atskleidė, kad „CarPlay“ prideda „SharePlay“ funkciją.

Ką tai reiškia?

Tikslas yra padaryti kelionės muzikos grojaraščius ir dainų pasirinkimą lengviau nei anksčiau. Darant prielaidą, kad „CarPlay“ veikia su „Apple Music“ kaip daugialypės terpės grotuvu, kiti žmonės, turintys „iPhone“ automobilyje, galės „prisijungti“ prie jūsų seanso ir pridėti dainų į eilę – jūsų „iPhone“ turėtų automatiškai išsiųsti jums pranešimą, jei ši parinktis yra prieinama. . Tai reiškia, kad jums nereikės leisti telefono aplink automobilį, kad galėtumėte pasirinkti muziką, ir, tikėkimės, tai reikš sklandesnę patirtį visiems automobilyje. „Apple“ buvo šiek tiek šykštus dėl smulkesnių detalių, tačiau matome, kad sąsaja leidžia žmonėms leisti / pristabdyti, praleisti / atsukti ir pertvarkyti dainų eilę. Išsami informacija apie tai, kokioms muzikos programoms tai bus prieinama ateityje, nebuvo lengvai prieinama, tačiau „Apple“ tai pademonstravo su „Apple Music“, todėl manome, kad tai bus vienintelė suderinama programa paleidimo metu. Taip pat laukiame išleidimo datos, kada ši funkcija pradės veikti, bet stebėkite tai, jei esate Apple Music naudotojas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *