Ar įmanoma suremontuoti automobilio įdaužą pačiam?

Ar įmanoma suremontuoti automobilio įdaužą pačiam?

Jūsų automobilio priekinis stiklas patiria daugybę smūgių, įbrėžimų ir kitų incidentų, kurie gali jį sugadinti. Nedidelį įtrūkimą ar įskilimą lengvai sukelia skriejantis akmuo, žvyras ar atsitiktinis smūgis. Skubiai nesirūpinant šiomis smulkiomis problemomis gali atsirasti voratinklinių įtrūkimų per visą priekinį stiklą.

Daugelis automobilių savininkų renkasi „pasidaryk pats” sprendimus, kad sutaisytų priekinį automobilio stiklą, pamiršdami, kad tokie sprendimai reiškia tik didžiules būsimas išlaidas ir rūpesčius. Priekinį stiklą sutaisyti nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Tam reikia specialių žinių ir įgūdžių. Jei neturite reikiamų žinių ir patirties tvarkant priekinį stiklą, geriausiu atveju tik padidinsite padarytą žalą.

Kodėl jums reikia stiklo remonto ekspertų?

Nuo priekinio stiklo pažeidimo dydžio, vietos ir sunkumo priklauso, ar gali būti pasirinktas stiklo įdaužos remonto rinkinys. Tik ekspertas gali įvertinti žalą ir pranešti, ar jūsų priekinį stiklą reikia keisti, ar užteks remonto. Štai kodėl, užuot priėmus klaidingus sprendimus ir griebęsis „pasidaryk pats” projektų, geriausia leisti tai padaryti profesionalams.

Nedidelius įskilimus, kurių skersmuo neviršija 40 mm ir kurie apsiriboja išoriniu stiklo sluoksniu, gali būti lengvai sutaisyti kvalifikuotomis rankomis. Tačiau jei įtrūkimai paliekami arba dar blogiau, jei bandote jas sutvarkyti patys, bet nepavyksta to padaryti, jos gali peraugti į didesnius pažeidimus, dėl kurių tektų keisti priekinį stiklą.

Tačiau reikia nepamiršti vieno dalyko: nedidelius įskilimus, galima pataisyti. Jei jų yra daugiau, reikia keisti priekinį stiklą. Jei priekinio stiklo įskilimas prasiskverbia pro abu priekinio stiklo sluoksnius arba jei priekiniame stikle yra daugybė įskilimų, rekomenduojama keisti stiklą, nes po remonto liks konstrukciškai silpnas priekinis stiklas. Be to, pažeidimų taisymas taip pat nėra išeitis, jei jie yra vairuotojo matomumo zonoje.

Pažeisto priekinio stiklo pavojai vairuojant

Priekinis stiklas yra labai svarbus jūsų saugumui, todėl bet kokį priekinio stiklo įskilimą ar įtrūkimą būtina nedelsiant pašalinti. Dažniausiai sprendimas „pasidaryk pats” arba remontas namų sąlygomis gali pabloginti problemą ir pareikalauti daugiau laiko bei pinigų. Remonto rinkiniai „pasidaryk pats” nėra skirti nuolatiniam sutvarkymui. Priekinio stiklo ekspertai turi patirties, apmokymų, tinkamos įrangos ir produktų, kad darbą atliktų saugiai ir tinkamai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *