Automobilių stiklų keitimas be streso: ką būtina žinoti?

Automobilių stiklų keitimas be streso: ką būtina žinoti?

Kaip ir kiti automobilio komponentai, stiklai nėra apsaugoti nuo įvairių kelyje pasitaikančių pavojų. Jeigu automobilio priekinis stiklas patyrė stiprų skilimą, įtrūkimą ar kitokį didelio masto pažeidimą, reikalingas stiklo keitimas. Šis procesas reikalauja patirties, atsakomybės, patikimų medžiagų ir inovatyvių technologijų. Kaip turi atrodyti kokybiškas automobilių stiklų keitimas, siekiant geriausių rezultatų?

Darbus būtina patikėti profesionalams

Dėl avarijos ar kitų priežasčių susidūrus su negrįžtamais stiklo pažeidimais, norisi kuo greitesnio ir efektyvesnio rezultato. Specialistai įspėja, kad darbus būtina patikėti profesionalams. Kaip kokybiškai bus pakeisti automobilių stiklai, tiesiogiai priklauso nuo to, kas atlieka šiuos remonto darbus.

Pritaikius tinkamą pagalbą, bus užtikrinamas keleivių saugumas nelaimės atveju. Būtent todėl labai svarbu kreiptis į meistrus, kurie turi pakankamai teorinių žinių, praktinės patirties, darbams naudoja modernias diagnostikos bei remonto technologijas ir aukštos kokybės medžiagas. Stiklo keitimo darbai turėtų būti atliekami sertifikuotame automobilių servise.

Kai ši atsakinga užduotis patikima profesionalams, galima tikėtis džiugaus ir operatyvaus rezultato: praėjus vos valandai po stiklo keitimo, savo automobilį galėsite eksploatuoti lygiai taip pat efektyviai, kaip iki pažeidimo!

Pagrindiniai stiklo keitimo žingsniai

Automobilių stiklai keičiami per kelis etapus. Patyrę technikai, keisdami stiklą, pasirūpina ir kitų automobilio elementų apsauga. Ruošiantis saugiai išimti pažeistą automobilio stiklą, nuimami ir jį supantys komponentai (stiklo valytuvai, apdaila ir pan.). Pakeitus stiklus, jie bus vėl pritvirtinti. Toliau sekantis žingsnis – stiklo pašalinimas. Pasitelkus modernias priemones, atliekamas greitas senojo stiklo išmontavimas. Išėmus stiklą, būtina pasirūpinti automobilio kėbulo valymo darbais. Kruopščiai išvalomi užsilikę klijai, nešvarumai, purvas, dulkės ir kitos dalelės. Esant reikalui, taip pat pašalinama korozija.

Atlikus pasiruošimo etapus, pagal visus reikiamus išmatavimus pagamintas naujas ir kokybiškas stiklas turi būti paruošiamas klijavimui. Tai labai atsakingas procesas, nuo kurio priklausys automobilio ir keleivių saugumas. Būtina atsižvelgti į gamintojo technologinius reikalavimus. Galiausiai, stiklas sumontuojamas, iš naujo tvirtinami apdailos elementai, sudedami stiklo valytuvai.

Automobilių servise atliktų darbų rezultatas – estetiškai atrodantys automobilių stiklai ir patikima apsauga kitoms Jūsų kelionėms!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *