Automobilio plovimas ir švara

Automobilio plovimas ir švara

Automobilio švara dažniausiai pradedama rūpintis tuomet, kai reikia vežti svarbesnius asmenis, dalyvauti kokioje nors šventėje ir panašiose situacijose, tačiau savo automobilį prižiūrintis vairuotojas turėtų automobilio plovimu pasirūpinti gerokai dažniau – tai ypatingai svarbu transporto priemonei.

Pakankamai dažnas automobilių plovimas, ypač jei plaunama ne automatinėse plovyklose su šepečiais, o rankomis ir be pernelyg stiprių purvo tirpiklių, padeda apsaugoti automobilį nuo dažų sugadinimo, korozijos pėdsakų. Taip yra todėl, kad nuplaunami įvairūs nešvarumai, kurie graužia automobilio dažus, kelia riziką subraižyti, pažeisti dažų sluoksnį. Ypač svarbu automobilio švara pasirūpinti žiemos metu, kuomet gatvėje barstomos druskos tirpdančios ledą ir sniegą, o gatvėse gerokai daugiau nešvarumų nei sausos vasaros metu.

Kaip dažnai plauti automobilį

Automobilio plovimas
Automobilio plovimas

Žinoma, kiekvieną dieną automobilio „prausti” tikrai nėra būtinybės, tačiau bent porą kartų per mėnesį tikrai nepakenks. Svarbiausia automobilio švara pasirūpinti tuomet kai grįžtate iš ilgesnės kelionės, pasivažinėjate žvyrkeliais ar miško, lauko keliukais, kurie net ir vasaros metu gali išpurvinti automobilį. Jei turite galimybę, galite kartais tiesiog apiplauti automobilį nuo dulkių ir žiedadulkių. Tokiu atveju plovykla Jums bus reikalinga šiek tiek rečiau, bet visgi, plovykloje naudojami specialūs automobilių šampūnai, kitos purvą naikinančios priemonės, kurių naudoti plaunant savarankiškai neretai nėra galimybės, o ir gamtą tai gali teršti (ypač jei plaunate savo automobilį netoli vandens telkinių).

Dar vienas dalykas, dėl kurio verta automobilį vežti į rankinę plovyklą

Jūsų automobilio švara pasirūpins patirties turintys plovėjai, žinantys kaip efektyviai nuplauti nešvarumus ne tik matomose, bet ir užsislėpusiose vietose. Be viso to, galite pasinaudoti įvairiomis papildomomis paslaugomis, kurių metu Jūsų automobilis gali būti padengtas purvui lipti neleidžiančia medžiaga, dėl ko vėliau rečiau reikės rūpintis automobilio plovimu, sumažės rizika kėbulo pažeidimams.

Švarus automobilis ne tik trauks aplinkinių žvilgnsius, bet ir jo šeimininkui suteiks daugiau džiaugsmo. Labai svarbu automobilį nuplaunant prieš parduodant. Potencialiam pirkėjui švarus ir blizgantis automobilis neabejotinai paliks didesnį įspūdį. Todėl potencialus klientas lengviau priims sprendimą – pirkti automobilį ar nepirkti iš jūsų transporto priemonę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *