Automobilių supirkimas: kaip rasti patikimą supirkėją?

Automobilių supirkimas: kaip rasti patikimą supirkėją?

Norint parduoti automobilį greitai ir be didesnių nesklandumų, visada yra atsisukama į automobilių supirkėjų pusę. Kitaip nei transporto priemonės pardavimas per skelbimų portalus, turgus ar kitus kanalus paprastiems fiziniams asmenims, pardavimas supirkėjams būna daug sklandesnis ir keliantis mažiau rūpesčių. Supirkėjai ne tik gretai atsiskaito, bet dažniausiai patys pasirūpina automobilio išvežimu ir dokumentų sutvarkymu. Tokia paslauga, kad ir kokia ji patogi, turi savo kainą: automobilį parduodant tokiu būdu galima gauti ir ženkliai mažesnę sumą, nei automobilio rinkos kaina. Kaip ir logiška, nes jei automobilį norima parduoti greitai, teks susitaikyti su mažesne kaina.

Bet iš patirties galima pasakyti, kad skirtumai tarp automobilių supirkėjų gali būti dideli. Vieni yra linkę pasiūlyti mokėti arčiau rinkos kainos, kiti – daug mažiau. Todėl norint automobilį parduoti supirkėjui, reikėtų atskirti geresnius nuo prastesnių, labiau patikimus nuo mažiau patikimų.

Automobilių supirkimas ir paslaugos kaina

Skirtingos kainos už tą pačią paslaugą – būtų racionalu nepasirinkti tokį paslaugos teikėją, kuris galėtų pasiūlyti klientui naudingiausią kainą. Bet kartais pasakyti yra lengviau, nei padaryti. Jei automobilio pardavimas greitai ir be nereikalingų nesklandumų yra pagrindinis prioritetas, tuomet supirkėjų paieška, atskiras kainos derinimas su kiekvienu iš jų būtų nereikalinga vargo vakarienė. Nes juk automobilių supirkimas nėra paslauga, kuri turi fiksuotą kainoraštį, kurį tiesiog užtektų palyginti.

Pardavėjų laimei, yra vienas paprastas, greitas ir efektyvus būdas palyginti skirtingų automobilių supirkėjų paslaugas. Naujai iškeptas https://www.autosu.lt leidžia padaryti būtent tai, nes jis apjungia didžiausius automobilių supirkėjus iš visos Lietuvos. Todėl pardavėjui užtenka pateikti vieną paraišką, nurodant automobilio charakteristikas, o tuomet savo pasiūlymus pateikia daugiau nei tuzinas bendradarbiaujančių supirkėjų. Laiko atžvilgiu tai daug produktyviau, nei siųsti kainos užklausą kiekvienam auto supirkėjui atskirai.

Auto supirkėjų patikimumas – pardavėjų atsiliepimuose

Skiriasi ne tik supirkimo paslaugų kaina, bet ir jos teikėjų patikimumas. Vienas supirkėjas gali būti senas ir didelis rinkos žaidėjas, užsitarnavęs gerą savo vardą. Kitas gali būti naujas arba mažiau patikimas, neįgyvendinęs sutarties sąlygų iki galo. Todėl svarbu ne tik siūloma kaina, bet ir pačio supirkėjo patikimumas, kurį išmatuoti yra dar sunkiau, nei palyginti jų siūlomas sąlygas.

Paprasčiausias būdas tą padaryti – pasidomėti buvusių klientų (pardavėjų) atsiliepimais. Dažnai tokią informaciją rasite su įmone susijusiuose puslapiuose arba įvariuose su automobiliais susijusiuose interneto bendruomenėse bei socialinių tinklų grupėse. Svarbu atkreipti dėmesį ar supirkėjas apskritai yra registruotas, kaip tokią veiklą vykdantis fizinis ar juridinis asmuo.

Taip pat galite pasitikėti atrankos procesu jau minėto ir panašių tipo bendradarbiavimo projektų, kuriuose dalyvauti gali ne bet kurie, o tik atrinkti auto supirkėjai. Jei parduodamos transporto priemonės vertės nėra didelė, didelių problemų savo kelyje gal ir nematysite, bet augant sandorio vertei, reikėtų vis daugiau dėmesio kreipti į automobilių supirkėjo pasirinkimą ir siūlomų paslaugos sąlygų palyginimą.

Straipsnis parengtas kitų rašytojų, patalpintas https://auto-usa.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *