Naujasis Mini Hatch išleidžiamas 2023

Naujasis Mini Hatch išleidžiamas 2023

Šis Mini hatch automobilis su 3 durimis hečbekas bus išleidžiamas jau 2023 metais. Šis modelis bus gaminamas ir toliau Oksforde, taip pat 2025 metais bus gaminamas ir kabrioletas, kurį šiuo metu gamina VDL Nedcar Nyderlanduose. Nepaisant šio automobilio dydžio, akivaizdu, kad Mini Cooper modelis jį išsaugos, kompaktiškas, proporcingas. Tai buvo jo patrauklumo pagrindas uo 2000 metų kai jį atnaujino BMW.

Jis vis tiek bus siūlomas su gryno degimo ir elektrinės jėgos pasirinkimu. Gamintojas teigia, kad automobiliai su labai efektyviais benzininiais ir dyzeliniais varikliais. Ir jie dar nėra pasiruošę pereiti prie pilnų elektromobilių. Taip pat planuojama prie šio modelio pridėti ir 5 durų modelį, tačiau tai nėra dar patvirtinta. 2023m ,, Mini” gamintojas su trimis durimis turės naują interjero dizainą ir bus pradininkas naujų technologijų, kad būtų išplečiamos personalizavimo galimybės.

 

Mini Hatch šonas
Mini Hatch šonas

Išsami informacija kol kas dar nėra patvirtina, tačiau gamintojai teigia, kad skydelis turės paviršius, kurie kaip kaip drobės ir klientai galės juos prisitaikyti pagal savo norus, bei pertvarkyti saloną. Šis modelis bus pristatytas su kitais modeliais, kurie bus mažesni ir sukurti Kinijoje. Vienas iš jų, bus Minor supermini , o kitas kompaktiškas krosoveris, esantis su padidintu Countryman.

Šaltinis: https://www.autocar.co.uk/car-news/new-cars/new-mini-hatch-officially-shown-ahead-2023-launch

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *