Kas superka automobilius?

Kas superka automobilius?

Jei savo automobilį norite parduoti kuo greičiau, tuomet vargu ar rasite geresnį pasirinkimą, nei pirkėjai, kurie superka automobilius. Tai yra komercine veikla užsiimantys fiziniai ar juridiniai asmenys, kurie perka įvairių tipų transporto priemones, siekdami jas parduoti brangiau ateityje (pvz. atlikus remonto ar kitus darbus).

    1. Kokius automobilius superka supirkėjai?

Automobilių supirkėjai gali nupirkti įvairius automobilius (o dažnai ir kitas transporto priemones). Yra keletas pagrindinių automobilių kategorijų, kurioms priklausančias transporto priemones jie superka:

  • Daužti automobiliai ar kitaip avarijų, vandalizmo ar kituose aplinkybėse pažeisti automobiliai. Net nedidelė žala gali ženkliai sumažinti automobilio vertę ir paklausą, todėl tokias transporto priemones bandyti parduoti tiesiogiai, ne per supirkėjus, gali būti sudėtinga.

  • Seni automobiliai. Laikui bėgant, automobiliai praranda savo vertę, o jų eksploatacinės išlaidos gali labai greitai tapti didžiulėmis. Supirkėjai perka mašinas su bet kokia rida.

  • Naudoti automobiliai. Naudotų automobilių rinka yra gana dinamiška, ir kainos gali skirtis atsižvelgiant į keletą veiksnių. Supirkėjai įvertina automobilio būklę ir siūlo supirkimo kainą, kuri atspindi rinkos situaciją.

  • Nevažiuojantys automobiliai. Net jei automobilis nevažiuoja dėl korozijos, gedimų ar kitų techninių priežasčių, dažnai jį supirkėjui galima parduoti už geresnę kainą nei būtų galima gauti parduoti jį į metalo laužą.

  • Automobiliai ardymui. Supirkėjai gali pirkti automobilius ardymui, neatsižvelgdami į jų techninę būklę. Svarbu, kad bent dalis automobilio dalių būtų sveikos.

Automobilių supirkimo kainos labai svyruoja ir priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip automobilio markė, modelis, gamybos metai, rida, variklio galingumas, techninė būklė ir kt. Taip pat tai tiesiogiai priklauso nuo to, kokį automobilį (iš aukščiau išvardintų kategorijų) norima parduoti.

    1. Kaip parduoti automobilį supirkėjui?

Automobilį supirkėjui parduoti yra labai paprasta. Tam pakankam tiesiog nusiųsti supirkimo užklausą, kurią įvertinęs supirkėjas pasiūlys supirkimo kainą. Įprastai tą reikia padaryti internetu ir supirkėjui pateikti pagrindinę informaciją apie automobilį bei jo nuotraukas, kas būtų galima įvertinti automobilio kėbulo būklę, jo bendrą techninį stovį, išvaizdą.

Tačiau supirkėjai įprastai reikalauja ir daugiau informacijos: markės, modelio, pagaminimo metų, nuvažiuotos ridos duomenų, variklio tipo ir galingumo ir t.t. Visa tai leidžia tiksliau nustatyti automobilio supirkimo kainą ir išvengti nesusipratimų, kai į vietą automobilio apžiūrai atvykęs supirkėjas, įvertinęs realią mašinos būklę, pasiūlo kitokią sumą nei buvo siūlyta pirminio kontakto metu.

Kad išvengti tokių ir panašių nesklandumų, svarbu pasirinkti patikimą ir sąžininga supirkėją, kuris gali sąžiningai nustatyti supirkimo kainą ir nekeisti jos paskutinę minutę (tai pasitaiko su kai kuriais iš supirkėjų). Su tuo tikslu savo transporto priemonę galite bandyti parduoti čia: https://automobiliu-supirkimas.lt. Tai leis užtikrinti greitą automobilio pardavimą (per 24 valandas), nes šis auto supirkėjas dirba visoje Lietuvoje (daugiausia Vilniuje) ir superka visų markių automobilius, nepriklausomai nuo jų būklės.