BMW 6 serijos vadovas

BMW 6 serijos vadovas

6 serijos BMW sujungia savo prabangius kupė. BMW stengiasi pasiūlyti praktišką automobilį, kuris būtų erdvus, derinamas su geru komplektu ir kokybišku salonu. BMW 6 serijos gamoje yra keturi automobiliai; Kupė – dviejų durų automobiliai su dviem benzininių variklių versijomis ir dyzelinu. Benzino variantai yra aštuonių cilindrų 650i ir šešių cilindrų 640i. 640d yra dyzelinis. Kabrioletas – kaip nurodyta aukščiau, bet kabrioletos trijų tipų variklių versijos. Gran Coupé – tai keturių durų automobilis su dviejų sėdynių išdėstymu gale. Jame yra tie patys trys variklių variantai, kaip ir kupė ir kabrioletas. X6 – tai sportiški 4×4 modeliai. „xDrive50i“ yra dviejų galių, aštuonių cilindrų turbo benzininis variklis; xDrive35i yra dviejų galių 6 cilindrų benzininis variklis; xDrive30d ir xDrive40d yra turbodyzeliniai.

Kupė, kabrioletas ir „Gran Coupé“.

Yra trys BMW serijos kupė modeliai – 2 serija, 4 serija ir 6 serija. 2 serija yra sportiška, kompaktiška 2 durų, 4 serija yra vidutinio dydžio gerai atrodantis kupė už gerą kainą, o 6 serija yra neabejotinai aukščiausios klasės prabangūs automobiliai. Trys 6 serijos kupė yra šiek tiek ilgesnės už kitus kupė, kad galinio keleivio kojoms būtų daugiau vietos, kad suaugusieji galėtų patogiai keliauti gale. Bagažinės erdvė yra pakankamai didelė normaliam naudojimui. Kabrioletų versijose vienu paspaudimu yra automatiškai atidaromas stogas, saulės atspindintys sėdynių užvalkalai ir žema vairavimo padėtis, apsauganti nuo vėjo. Visų pagrindinių atsiliepimų santrauka yra ta, kad šie automobiliai yra aukštos kokybės, gražūs ir lengvai valdomi, pakankamai lankstūs įvairiems tikslams ir kelionių tipams. Be to, jie atitinka keletą svarbių ribų, todėl yra protingas pasirinkimas įmonės automobiliui. Tačiau jų protingumas reiškia, kad jie nežadins rimtų benzino galvučių – jie yra patogūs ir nereikalauja pastangų, o ne pulsuojantys.

BMW X6

Benzininiai varikliai veikia puikiai, bet nėra itin ekonomiški, o dyzelinės versijos yra neįtikėtinai jautrios ir efektyvios. Tai nėra automobilis, skirtas važiuoti bekelėje, o sportiškas kelių automobilis, pasižymintis papildomo lankstumo ir valdymo galimybėmis, kurias siūlo 4 × 4. Tiems iš jūsų, kurie gyvena kaime ir kuriems reikia susidurti su brastais, bėgiais, sniegu ir ledu, šis 4 × 4 siūlo saugų vairavimą tokiomis sąlygomis, kurioms 2 ratų pavara tiesiog neprilygsta. Apžvalgininkai turi prieštaringą nuomonę apie šių automobilių išvaizdą, o kai kurie kritikavo bagažinės ir galinės galvos dalies trūkumą (galbūt nesąžiningai, nes tai nėra standartinis 4 × 4 kupė). Atrodo, kad apžvalgininkai šį automobilį vertina palyginti žemai, nes atrodo, kad jie negali jo suderinti su jokiu kitu automobiliu ir mano, kad jis yra gana brangus. Tačiau jie visi sutinka, kad šie automobiliai vairuoja ir valdo nuostabiai gerai; jie yra įdomūs, o M50d paryškintas kaip ypač išprotėjęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *