„Dacia UK“ mini 10 metų jubiliejų

„Dacia UK“ mini 10 metų jubiliejų

Geros kainos ir kokybės santykio automobilių prekės ženklas Dacia švenčia savo pirmąjį dešimtmetį JK.

Pirmoji JK registruota „Dacia“ buvo „Sandero“ 2013 m. sausį. Nuo tada iš viso parduota 240 010 „Dacia“ automobilių.

Tvirtas „Duster“ yra populiariausias JK modelis, užregistruotas 88 488.

„Dacia“ sėkmė nerodo lėtėjimo ženklų, kai prekės ženklas įžengia į 2023 m. ir pernai pasiekė 55 % metinį pardavimų padidėjimą, palyginti su pernai.

Kai Dacia pasirodė, Davidas Cameronas buvo ministras pirmininkas, o paskutinis žodis technologijų srityje buvo Apple iPhone 5S ir 5C išleidimas.

Šie metai taip pat buvo įsimintini dėl princo George’o gimimo, o seras Alexas Fergusonas pasitraukė iš „Manchester United“ trenerio pareigų.

„Sandero supermini“ ir „Sandero Stepway“ netrukus papildė „Duster“, o po dešimtmečio trijulė vis dar yra „Dacia“ gamoje. „Sandero Stepway“ parduota 71 236, o parduoti – 59 987 „Sandero“ modeliai.

Daugėja apdovanojimų, kuriuos gavo „Renault“ priklausantis prekės ženklas, įskaitant kelis laimėjimus „What Car? Metų automobilio apdovanojimai, „Auto Express“ naujų automobilių apdovanojimai ir „Auto Trader“ naujų automobilių apdovanojimai.

Šiandien „Dacia“ užima įspūdingą 3,1 % mažmeninės prekybos rinkos dalį – tai puikus pasiekimas prekės ženklui, kuris JK gyvuoja tik 10 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *