Pirmasis sero Michaelo Caine’o automobilis iškeliauja į aukcioną

Pirmasis sero Michaelo Caine’o automobilis iškeliauja į aukcioną

Pirmasis kino legendos sero Michaelo Caine’o automobilis – 1968 m. „Rolls-Royce Silver Shadow Drophead“ kupė su įspūdinga istorija – kovo 15 d. parduodamas aukcione Diksfordo imperatoriškajame karo muziejuje.

Vienas iš vos 506 „Silver Shadow“ dviejų durų „Drophead“ kupė, kurį 1967–1971 m. rankomis pagamino „Rolls-Royce“ kėbulų gamintojas Mulliner Park Ward, „H&H Classic“ rengiamame aukcione automobilio kaina yra nuo 100 000 iki 150 000 GBP.

Pasakojama, kad aktorius nuklydo į Jack Barclay saloną Berklio aikštėje su ranka rašytu pirkinių sąrašu, kuriame buvo parašyta „pienas, duona, laikraščiai, cigaretės, Rolls-Royce“.

Nesiskutęs ir netvarkingas jis buvo išvestas iš patalpų, todėl jis užsuko į kitą Mayfair Rolls-Royce atstovybę HA Fox Doverio gatvėje, kur rado Sidabrinį šešėlį, kuris buvo paimtas į atsargas po dramaturgo ir scenaristo Terence’o Rattigano. atšaukė savo užsakymą.

Įsigijęs automobilį, nors ir neturėdamas savo vairuotojo pažymėjimo, italų darbo žvaigždė pastebėjo, kad daug pigiau yra samdyti vairuotoją, nei sumokėti draudimo įmoką, kurią nurodo jo draudikai, jei jis nuspręstų važiuoti „L-plokšte“.

Po to jis labai džiaugėsi, kai nauju automobiliu pravažiavo nusikaltimą padariusį Jacko Barclay pardavėją ir paspaudė jam V raidę.

Automobilis buvo plačiai parodytas 1969 m. dokumentiniame filme „Candid Caine“.

Mažiau nei po dvejų metų „Sidabrinį šešėlį“ įsigijo Johnas Leonardas Ernestas Leachas (Jackas Leachas), restorano „Gasworks“ Fulhame, kuris tapo liūdnai pagarsėjusiu turtingųjų ir garsių žmonių tašku, savininkas.

Po to dešimtmečius Fulhamo ir Kingso keliuose buvo žinomas vaizdas, Leachas ir toliau valdė automobilį kitus 43 metus iki savo mirties 2013 m.

Automobilį atnaujino dabartinis jo savininkas, o dabar jis buvo atnaujintas originalia juoda spalva, o kitą dieną po Caine’o 90-ojo gimtadienio jis bus sumuštas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *