Draudimo ataskaitoje teigiama, kad „Audi S4“ vairuotojai yra labiausiai nelaimingi

Draudimo ataskaitoje teigiama, kad „Audi S4“ vairuotojai yra labiausiai nelaimingi

Išrinkę duomenis iš daugiau nei 4,6 mln. automobilių draudimo paraiškų, draudimo palyginimo rinkos „Insurify“ tyrėjai išrinko laimėtoją – ar daugiau – pralaimėtoją, nustatydami iki šiol daugiausiai avarijų 2023 m. patyrusio automobilio modelį: „Audi S4“. .

Kodėl sportiškas, prabangios klasės vokiškas sedanas vertinamas taip aukštai (arba taip žemai)? Organizacija išsiaiškino, kad S4 vairuotojai, pilotuojantys beveik 350 arklio galių automobilį, yra vieni daugiausiai renkančių bilietus už greičio viršijimą ir į avarijas patenka 54 procentais daugiau nei vidutiniškai šalyje.

Jei S4 nenuostabu, kai avarijų skaičius yra 11,7 proc., pagalvokite apie „šeimai palankų“ prekės ženklą, kuris draudimo sąraše pasirodo tris kartus: „Subaru“. Jį atstovauja trys modeliai, įskaitant WRX su turbokompresoriumi ir XV Crosstrek, bei geresnių rezultatų sąrašo apačioje esantis „Subaru Impreza“, kurio avaringumas siekia 10,3 proc.

2023 m. 7,6 procento JAV vairuotojų per pastaruosius septynerius metus pateko į bent vieną avariją dėl kaltės. Šiame sąraše esančių automobilių vairuotojų vidutinis nelaimingų atsitikimų dažnis buvo 10,5 proc., o tai reiškia, kad šiems vairuotojams yra 1,4 karto didesnė tikimybė, kad jie įvyks dėl kaltės.

Remiantis savo pareiškimu, Draudimo duomenų mokslo komanda ištyrė pagrindines saugos ypatybes, vairuotojų elgesį ir greitkelių saugos draudimo instituto (IIHS) vertinimus, kad nustatytų galimas priežastis, lemiančias aukštą šių automobilių avarijų skaičių.

Toliau pateikiamas sąrašas, kuriame skaičiuojama iki modelių, apie kuriuos pranešta daugiausiai avarijų:

10. Subaru Impreza (vairuotojų, patyrusių anksčiau kaltės kaltės avariją, procentas: 10,3 proc.; MSRP bazinis modelis): 19 795 USD)

9. „Kia Niro“ (vairuotojų, anksčiau patyrusių avariją dėl kaltės, procentas: 10,4 proc.);
MSRP bazinis modelis): 26 590 USD)

8. „Chevrolet Silverado LD“ (vairuotojų, patyrusių anksčiau kaltę avariją, procentas: 10,4%, MSRP bazinis modelis): 34 500 USD)

7. Subaru XV Crosstrek (vairuotojų, patyrusių anksčiau kaltę avariją, procentas: 10,5 proc., MSRP

6. Subaru WRX. (vairuotojų, patyrusių anksčiau kaltę avariją, procentas: 10,7 proc.
MSRP bazinis modelis): 29 605 USD)

5. Toyota GR86 (vairuotojų, anksčiau patyrusių avariją dėl kaltės, procentas: 10,8 proc.
MSRP bazinis modelis): 29 900 USD)

4. „Hyundai Veloster N“ (vairuotojų, anksčiau patyrusių avariją dėl kaltės, procentas: 10,9 proc.; MSRP bazinis modelis): 32 500 USD)

3. „Chevrolet Volt“ (vairuotojų, anksčiau patyrusių avariją dėl kaltės, procentas: 11,0 proc.);
MSRP bazinis modelis): 33 520 USD)

2. Scion iA (vairuotojų, patyrusių anksčiau užregistruotą avariją, procentas: 11,.5 proc.);
MSRP bazinis modelis): 15 700 USD

1. „Audi S4“ (vairuotojų, patyrusių anksčiau kaltės avariją, dalis: 11,7 proc.);
MSRP bazinis modelis): 51 900 USD)

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *