„Vespa“ bendradarbiauja su „Disney“, kurdama „Primavera“ paspirtuką „Mickey Mouse“.

„Vespa“ bendradarbiauja su „Disney“, kurdama „Primavera“ paspirtuką „Mickey Mouse“.

Mickey Mouse dažnai buvo rodomas vairuojantis raudoną kabrioletą, bet jis prideda „Vespa“ į garažą (be „Hyundai Ioniq 5“), kad švęstų „Disney“ 100-ąjį gimtadienį. Prekės ženklas išleido proginį, peliuko Mikio įkvėptą „Primavera“, kuris vėliau 2023 m. turėtų pasirodyti visoje šalyje su dviem turimais varikliais.

Specialaus leidimo „Primavera“ dėvi juodą, geltoną ir raudoną dažymą, kuris atkartoja populiarų graužiką. Jis nėra seniausias animacinių filmų personažas „Disney“ portfelyje, jis pasirodė 1928 m., kad pakeistų Osvaldą Laimingąjį triušį, tačiau jis yra labiausiai atpažįstamas iš grupės; „Dumbo“ tematikos „Vespa“ tikriausiai nebūtų buvę smagu žiūrėti. „Vespa“ taip pat pridėjo peliuko Mikio formos akcentus ir konkrečiam leidimui pritaikytą sėdynę.

„Vespa“ pasiūlys du proginio „Primavera“ variantus ir nė vienas negaus mechaninių pakeitimų. Pradinio lygio modelio galia gaunama iš oru aušinamo, 49 cm3 darbinio tūrio vieno cilindro variklio, kurio variklis išvysto tris arklio galias ir 2,1 svaro pėdos sukimo momentą – čia labai svarbus dešimtainis skaičius. Nors jūsų namelyje gali būti didesnės galios grandininis pjūklas, tokio mažo variklio privalumas yra tas, kad „Primavera“ išvysto apie 94 mpg. Jei norite savo kavalerijoje dar kelių žirgų, kitoje versijoje bus sumontuotas 155 cm3 vieno cilindro variklis, kuris išvysto 12,5 arklio galių esant 7750 aps./min. ir devynių svarų pėdų sukimo momentą, o grąžina 87 mpg.

„Vespa“ pardavėjai Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje „Vespa Primavera Disney Mickey Mouse Edition“ pradės gauti 2023 m. rugpjūčio mėn. Kaina prasideda nuo 4 699 USD už 50 kub. cm ir nuo 6 049 USD už 155 cm3, tačiau tik pirmasis bus platinamas Kanadoje. , kur tai kainuos 5 345 Kanados dolerius. Kalbant apie kontekstą, bazinės 50 cm3 „Primavera“ bazinė kaina yra 4 399 USD, o 155 cm3 modelio – nuo ​​5 749 USD. Animacinių filmų įkvėptas modelis kainuoja gana nedidelę priemoką, o „Vespa“ į kiekvieną pirkinį įtraukia derantį šalmą, kad būtų pamalonintas sandoris.

Nors proginis „Primavera“ pristatomas kaip riboto leidimo modelis, „Vespa“ neatskleidė, kiek vienetų bus pagaminta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *