Elonas Muskas sako suradęs moterį, kuri pakeistų jį „Twitter“ generalinio direktoriaus poste

Elonas Muskas sako suradęs moterį, kuri pakeistų jį „Twitter“ generalinio direktoriaus poste

Elonas Muskas ketvirtadienį pranešė suradęs naują „Twitter“ arba X Corp., kaip dabar ji vadinama, generalinį direktorių. Jis neįvardijo asmens vardo, bet pasakė, kad ji pradės maždaug po šešių savaičių.

Muskas, kuris praėjusį rudenį nusipirko „Twitter“ ir nuo tada jam vadovauja, ilgai tvirtino, kad nėra nuolatinis bendrovės vadovas.

Tesla milijardierius ketvirtadienį tviteryje pareiškė, kad jo pareigos pereis į „Twitter“ vykdomojo pirmininko ir vyriausiojo technologijų pareigūno pareigas.

Muskas jau beveik šešis mėnesius kalbėjo, kad planuoja susirasti naują San Franciske įsikūrusio „Twitter“ generalinį direktorių. Lapkričio viduryje, praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai įsigijo socialinės žiniasklaidos platformą už 44 milijardus dolerių, jis Delavero teisme pareiškė, kad nenori būti jokios įmonės generaliniu direktoriumi.

Liudydamas Muskas sakė: „Tikiuosi sutrumpinti savo laiką „Twitter“ ir rasti ką nors kitą, kuris valdys „Twitter“ laikui bėgant.

Praėjus daugiau nei mėnesiui, gruodį jis socialiniame tinkle „Twitter“ parašė: „Pasitrauksiu iš generalinio direktoriaus pareigų, kai tik rasiu ką nors pakankamai kvailą, kad imtųsi šio darbo. Šis pažadas buvo priimtas po to, kai milijonai „Twitter“ vartotojų paprašė jo pasitraukti per „Twitter“ apklausą, kurią sukūrė pats milijardierius ir pažadėjo jos laikytis.

Vasario mėn. vykusioje konferencijoje jis sakė, kad tikisi rasti „Twitter“ generalinį direktorių „tikriausiai šių metų pabaigoje“.

Muskui paskelbus Tesla akcijos ketvirtadienį pakilo apie 2%. Elektromobilius gaminančios bendrovės akcininkai susirūpino, kiek jo dėmesio skiriama „Twitter“.

Praėjusių metų lapkritį jis buvo apklaustas teisme, kaip jis paskirsto laiką tarp „Tesla“ ir kitų savo įmonių, įskaitant „SpaceX“ ir „Twitter“. Muskas turėjo duoti parodymus teisme Delavero kanceliarijos teisme dėl akcininko užginčyti jo, kaip elektromobilių bendrovės generalinio direktoriaus, galimai 55 mlrd.

Muskas teigė, kad niekada neketino būti „Tesla“ generaliniu direktoriumi ir kad jis taip pat nenorėjo būti jokios kitos bendrovės generaliniu direktoriumi, o mieliau save mato inžinieriumi. Muskas taip pat sakė, kad tikisi, kad organizacinis „Twitter“ restruktūrizavimas bus baigtas maždaug kitą savaitę. Nuo tada, kai jis tai pasakė, praėjo beveik šeši mėnesiai.

Praėjusių metų pabaigoje kalbėdamas su „Twitter“ sekėjais, Muskas išreiškė pesimizmą dėl naujo generalinio direktoriaus perspektyvų, sakydamas, kad šiam asmeniui „turi labai patikti skausmas“, kad jis vadovautų įmonei, kuri „buvo greitame bankroto kelyje“.

„Niekas nenori tokio darbo, kuris iš tikrųjų galėtų išlaikyti „Twitter“ gyvą. Įpėdinio nėra“, – tviteryje rašė Muskas.

Straipsnio šaltinis: autoblog.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *