„Honda City“ ir „Elevate“ standartiškai bus su 6 oro pagalvėmis

„Honda City“ ir „Elevate“ standartiškai bus su 6 oro pagalvėmis

„Honda Cars India Ltd.” (HCIL) pristatė patobulintas saugos priemones savo asortimente, kurį sudaro „Elevate”, „City”, „City e:HEV” ir „Amaze”. Šie patobulinimai atitinka pasaulinę bendrovės viziją iki 2050 m. užtikrinti, kad „Honda” automobilių avarijose žūtų nulis.

Populiariuose modeliuose „Honda Elevate” ir „Honda City” dabar bus įrengtos šešios oro pagalvės, 3 taškų avarinio užrakinimo pritraukimo mechanizmo (ELR) saugos diržai ir saugos diržų priminimas visoms 5 sėdynėms. Šie modeliai taip pat turės keletą funkcijų, kurios pagerins klientų patirtį. „City e: HEV”, jau aprūpinta šešiomis oro pagalvėmis, nuo šiol taip pat turės saugos diržų priminimus visiems penkiems keleiviams. „Honda Amaze” pasižymės padidintu saugumu ir primins prisisegti saugos diržus visiems 5 keleiviams.

Kalbėdamas apie padidintą saugos paketą, „Honda Cars India Ltd.” prezidentas ir generalinis direktorius Takuya Tsumura sakė: „Honda” demonstruoja savo nepajudinamą įsipareigojimą klientų saugumui, naudodama platų aktyviosios ir pasyviosios saugos funkcijų rinkinį, pirmenybę teikdama vairuotojų, keleivių ir kitų eismo dalyvių apsaugai. Laikydamiesi pasaulinio tikslo, kad „Honda” transporto priemonėse nebūtų žuvusių eismo įvykių metu, ir „Safety For Every” principo, Elevate ir City standartiškai siūlome 6 oro pagalves. Tobulėjant Indijos kelių infrastruktūrai ir didėjant klientų supratimui apie saugumą, „Honda” ir toliau tvirtai laikosi savo įsipareigojimo viršyti saugos standartus ir taip užtikrinti tobulumą bei klientų pasitenkinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *