Dalykai, kurių negalima daryti naujame automobilyje

Dalykai, kurių negalima daryti naujame automobilyje

Žinome, kad įsigyti naują automobilį yra vienas didžiausių malonumų gyvenime, o įsėdimas į jį pirmą kartą yra momentas, kuris mums suteikia daugiausiai įspūdžių. Tačiau turime būti atsargūs ir, svarbiausia, neišbandyti ir daryti viską, ką matėte, ką galite padaryti su savo naujuoju automobiliu. Daugeliu atvejų klaidos daromos dėl to, kad šiuo metu esate per daug emocingi, ir tai gali turėti pasekmių per visą transporto priemonės gyvavimo ciklą. Automobilio pirkimas yra susijęs su didele pinigų investicija, taigi, kartu ir didele atsakomybe. Būtent todėl žemiau aptariame keletą patarimų, ko nedaryti naujame automobilyje;

Visa galia

Žinome, kad tikrai norite smarkiai pagreitinti savo automobilį, tačiau tai darydami, kai automobilis yra šaltas, ateityje gali kilti daug problemų. Dėl to stūmokliai taip pat gali judėti per greitai ir pasiekti tokį greitį, kurio cilindrai dar negali kontroliuoti, ir gali atsirasti variklio sienelių trūkumų, kurie variklyje išliks visą gyvenimą.

Padarykite automobilio revoliuciją

Kiekviena markė ir modelis turi savo specifikacijas ir yra rekomenduojamas apsisukimų limitas šiais pirmaisiais kilometrais. Tai nurodyta vartotojo vadove ir net prekybos atstovybėje galite sužinoti rekomenduojamas apsukas.

Leiskitės į ilgas keliones

Ilgos kelionės (taip pat ir per trumpos) nėra naudingos varikliui. Saugumo sumetimais transporto priemonei būtina keisti greitį, pavarą, pasiekti ekstremalias temperatūras ir pan. Jei neturime kito pasirinkimo, kaip tik leistis į trumpą kelionę, pabandykite ją kiek įmanoma pailginti ir po naudojimo leiskite visiškai atvėsti, kad baigtųsi temperatūros, išsiplėtimo ir suspaudimo ciklas.

Neperkraukite automobilio

Pirmosiomis kelionėmis nepatartina per daug krauti automobilio, nes variklis reikalauja daugiau degalų, priklausomai nuo vežamo krovinio. Ir jokiu būdu nekabinkite priekabos, nes pasekmės gali būti dar blogesnės.

Naudokite greičio palaikymo sistemą

Per pirmuosius kilometrus, kuriuos važiuos jūsų automobilis, labai svarbu nepamiršti, kad variklio RMP nereikėtų palaikyti pastovaus. Venkite ilgų kelionių pastoviu greičiu arba neįjunkite pastovaus greičio palaikymo. Kreivi keliai, takai ar miestai yra vieni draugiškiausių maršrutų naujiems automobiliams. Tai reiškia, kad galite žaisti su juo daugiau ir perjungti pavaras. Nors atrodo, kad laikydamiesi visų šių rekomendacijų negalėsite džiaugtis savo naujuoju automobiliu, taip nėra. Turite nepamiršti, kad pirmųjų kelionių metu visos automobilio dalys turi pajudėti ir tinkamai susidėti. Nepamirškite apsilankyti mūsų naudotų transporto priemonių sąraše, kuriame rasite tobulų visiškai naujų transporto priemonių ir pritaikykite šiuos patarimus praktiškai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *