Prasideda 2024 m. „Jeep Wagoneer S Launch Edition“ užsakymai

Prasideda 2024 m. „Jeep Wagoneer S Launch Edition“ užsakymai

Jeep paskelbė, kad pradeda rezervuoti savo pirmąjį pasaulinį akumuliatorinį elektrinį automobilį (BEV), visiškai naują 2024 m. Jeep Wagoneer S Launch Edition. Šį etapą paminėjo „Jeep“ generalinis direktorius Antonio Filosa ir „Stellantis“ vadovybė, skambindami Niujorko vertybinių popierių biržos (NYSE) atidarymo varpu.

2024 m. gegužės 30 d. Niujorke pristatytas „Jeep Wagoneer S“ JAV ir Kanados atstovybėse pasirodys šį rudenį. Potencialūs pirkėjai gali rezervuoti savo Wagoneer S Launch Edition jau dabar, užtikrindami, kad jie bus vieni pirmųjų, patyrusių puikų jo našumą, įskaitant 3,4 sekundės pagreičio 0–60 mylių per valandą laiką, 617 lb-ft sukimo momentą ir tikslinį daugiau nei 300 mylių atstumą. .

„Jeep“ plačiai reklamuoja savo pirmąjį pasaulinį BEV, kuriame yra daugiau nei 170 ne namuose esančių ekranų pagrindinėse EV rinkose visoje šalyje. Tai apima didžiulį 3500 kvadratinių pėdų ekraną ant NYSE fasado, „Volta“ įkrovimo stotelių tinklo perėmimą su pranešimais daugiau nei 2000 ekranų visoje šalyje ir skaitmeninius ženklus visoje Penn stotyje, kad pritrauktų kasdienius keleivius.

Klientai gali apsilankyti Jeep.com norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėti naujus vaizdus ir rezervuoti 2024 m. Jeep Wagoneer S Launch Edition su grąžinamu 100 USD užstatu naudodamiesi tam tikromis mobiliojo mokėjimo paslaugomis. Kiekviena rezervacija apima pasirinkimą tarp 48 amperų 2 lygio namų įkroviklio arba 600 USD viešo įkrovimo kreditų naudojant „Free2move Charge“.

2024 m. Wagoneer S Launch Edition, kurį šį rudenį bus galima įsigyti EV sertifikuotuose Jeep prekybos centruose, kaina prasideda nuo 71 995 USD (įskaitant 1 795 USD) ir atitinka infliacijos mažinimo įstatymo mažmeninės ir nuomos EV kreditus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *