Škoda atidaro naują pažangių transporto priemonių bandymų modeliavimo centrą

Škoda atidaro naują pažangių transporto priemonių bandymų modeliavimo centrą

Skoda atidarė naujas patalpas emisijų centrui ir visiškai naują modeliavimo centrą Mladá Boleslav mieste. Investavus beveik 22 mln. eurų, laboratorija sustiprins automobilių gamintojo vidines plėtros galimybes Techninės plėtros skyriuje. Šiuolaikinės technologijos leidžia tiksliai ir tiksliai modeliuoti įvairias klimato sąlygas, o tai leidžia atlikti išsamius bandymus, imituojančius realias operacijas. Naujajame modeliavimo centre yra Čekijoje ir „Volkswagen” grupėje unikali laboratorija, kuri yra viena moderniausių tokio pobūdžio įrenginių Europoje.

Unikalus pažangiausių technologijų derinys

Naujasis modeliavimo centras leidžia išbandyti transporto priemonės funkcionalumą esant ekstremalioms apkrovoms ir patvirtinti virtualius skaičiavimus įvairiomis vairavimo sąlygomis, užtikrinant didelį bandymo kintamumą įvairiose klimato aplinkose. Bandymo metu įrenginys gali atlaikyti temperatūrą nuo -7 iki +50°C. Be to, įrenginys gali imituoti sąlygas, svyruojančias nuo 10 iki 95 % santykinės drėgmės (būtina tokiuose regionuose kaip Indija), saulės spinduliai ir važiavimas kalnuose iki 5500 metrų virš jūros lygio. Laboratorijoje taip pat yra modernus ritininis dinamometras, skirtas transporto priemonėms, kurių galia iki 300 kW, galinti imituoti pasipriešinimą važiavimui važiuojant iki 265 km/h greičiu. Be to, jame įrengtas modernus ortakis su dviem ventiliatoriais oro srauto modeliavimui, išmetamųjų teršalų analizės sistema ir greitaeigis įkrovimas elektra varomiems automobiliams, kurių galia iki 400 kW. Galimybė derinti šias technologijas leidžia atlikti sudėtingus bandymus, kurie labai tiksliai atkartoja realaus pasaulio operacijas, o rezultatų tikslumas ir tikslumas, o duomenų analizė ir įvertinimas atliekami vietoje. Kasmet atliekant iki 850 testų, Modeliavimo centras gerokai išplečia naujų techninių sprendimų kūrimo galimybes. Statyba taip pat apima emisijų centro išplėtimą, atsižvelgiant į esamus ir būsimus teisės aktų reikalavimus, tokius kaip ES7 emisijos standartas. Naująsias matavimo kabinas pirmiausia naudos Kokybės skyrius, siekdamas užtikrinti, kad tiek ikigamybinės, tiek gamybos transporto priemonės atitiktų šiuos standartus.

Tolesnis techninės kompetencijos patvirtinimas Volkswagen grupėje

Reikalingi bandymai 2021 metais pradėto statyti Modeliavimo centre, investavus beveik 22 mln. eurų, atliekami pagal dabartinius ir būsimus Europos Sąjungos, Kinijos, Indijos, Brazilijos ir kitų regionų teisės aktų standartus. Objekto atidarymas yra dar vienas reikšmingas žingsnis Škodai prisiimant atsakomybę už Volkswagen MQB27 platformos kūrimą, taip pat prižiūrint bendrą EA211 serijos benzininių variklių ir susijusių sistemų, tokių kaip oro įsiurbimas, išmetimas, aušinimas ir šiluminės sistemos, kūrimą. valdymas. Be to, Čekijos automobilių gamintojas tvarko visas susijusias mechanines pavarų dėžes ir DQ200 automatinės pavarų dėžės pritaikymą. Techninės plėtros skyrius nuolat ieško naujų techninių darbuotojų iš įvairių disciplinų, kurie galėtų prisijungti prie savo gretų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *