„Hyundai“ patvirtino 3 „Tucson“ kontinentinių padangų modelius

„Hyundai“ patvirtino 3 „Tucson“ kontinentinių padangų modelius

„Hyundai Motor Group” remiasi „Continental” originalia „Tucson” įrangos patirtimi. Pietų Korėjos automobilių gamintojas „Continental” suteikė tris savo visureigio patvirtinimus. „Tucson” visame pasaulyje nuo gamyklos važiuoja su energiją taupančiomis EcoContact 6 arba komforto optimizuotomis PremiumContact 6 padangomis. Azijos ir Ramiojo vandenyno regionui „Hyundai” taip pat patvirtino „CrossContact LX Sport”, skirtą lengvam važiavimui bekele.

Su EcoContact 6 sutaupykite energijos kelyje

Specialus EcoContact 6 gumos mišinys sumažina energijos sugėrimą važiuojant ir sumažina trintį bei pasipriešinimą riedėjimui. Tai reiškia mažesnes energijos sąnaudas automobiliams su vidaus degimo varikliais ir didesnį atstumą elektra varomoms transporto priemonėms. Be trumpo stabdymo kelio, aukščiausios kokybės padangos taip pat užtikrina patikimą sukibimą su sausa ir šlapia kelio danga bei labai gerą stabilumą posūkiuose net važiuojant dideliu greičiu. Optimizuotas protektoriaus dizainas taip pat sumažina padangos riedėjimo triukšmą.

Patogus ir saugus vairavimas su PremiumContact 6

PremiumContact 6 yra specialiai sukurtas saugiam ir patogiam vairavimui. Specialus gumos mišinys protektoryje užtikrina labai geras saugumą ir stabdymo ant šlapios dangos savybes. Optimizuota padangų konstrukcija taip pat užtikrina didelį stabilumą posūkiuose. Specialus dizainas su apskritimo grioveliais leidžia greitai reaguoti į valdymą ir vairavimo tikslumą sausame ir šlapiame kelyje.

Papildomas patvirtinimas Azijos ir Ramiojo vandenyno regionui: CrossContact LX Sport

Azijos ir Ramiojo vandenyno regionui „Hyundai” taip pat siūlo „Tucson” su aukščiausios kokybės 18 colių „CrossContact LX Sport” padangomis. Taip užtikrinamas trumpas stabdymo kelias sausame ir šlapiame kelyje bei efektyvus važiavimas tiek kelyje, tiek bekelėje. CrossContaxt LX Sport taip pat turi sustiprintą šoninę sienelę, kuri apsaugo nuo pažeidimų, pavyzdžiui, nuo akmens drožlių. Pritaikytas padangos profilis taip pat užtikrina mažą pasipriešinimą riedėjimui, taigi ir gerą degalų efektyvumą. Vienodas lamelių išdėstymas ant protektoriaus sumažina riedėjimo triukšmą ir užtikrina aukšto lygio triukšmo komfortą. Šios padangų linijos ir dydžiai yra patvirtinti Hyundai Tucson daugelyje šalių:

  • EcoContact 6, 215/65 R17 103V XL
  • EcoContact 6, 235/55 R18 104V XL
  • PremiumContact 6, 235/50 R19 FR 103V XL
  • CrossContact LX Sport, 235/60 R18 103H SL (tik Azijos ir Ramiojo vandenyno regione)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *