Jeep Wrangler laimėjo 2021 m. pardavimo mūšį prieš Ford Bronco

Jeep Wrangler laimėjo 2021 m. pardavimo mūšį prieš Ford Bronco

,,Ford Branco” galėjo būti pats populiariausias naujasis 2021 metų visureigis, tačiau kuomet pradedame kalbėti apie skaičius, ,,Jeep Wrangler” vis dar buvo karalius. Praeitais metais ,,Wranger” parduota daugiau nei viso dydžio ,,Bronco” ir ,,Bronco Sport”. Tačiau Bronco visureigį buvo galima įsigyti tik nuo birželio mėnesio. Jungtinėse Amerikos Valstijose ,,Ford” pardavimų skaičiai rodė, kad antrąjį metų pusmetį bendrovė buvo pardavusi daugiau nei 35 000 vienetų ,,Bronco”. Taip pat bendrovė pardavė ir apie 108 000 ,,Bronco Sports” vienetų, per visus 2021 metus. Sudėdami šiuos pardavimus, bendra suma būtų 143 192 vienetai. Šiuos skaičius pagerino per tą patį laikotarpį ,,Jeep” gamintojai. Praėjusiais metais, buvo parduota daugiau nei 204 000 ,,Wranger” visureigių, o tai buvo geriausi visureigio pardavimo metai nuo 2018 m.

Pardavimų palyginimas

Jei mes žiūrėtumėme į Jeep Q3 arba Q4 modelius, per tą patį laiką buvo parduota jų mažiau nei ,,Bronco”. Kadangi jų buvo parduota mažiau negu 86 000 vienetų. O tai yra beveik dviem kartais  mažiau. Kuomet žiūrime į ,,Wranger” pardavimų skaičių, matoma. kad tai jis prisideda prie dviejų modelių: 4xe ir 392. Ypatingai 4xe prisidėjo prie šio automobilio pardavimo. Praeitais metai ji tapo geriausiai parduodama įkraunama hibridinė elektrinė transporto priemonė visoje Šalyje. O 392 turi puikų V8 variklį, kuriam neprilygsta ,,Bronco”, o tai padidino didesnį žmonių susidomėjimą.

Taip pat Bronco pardavimus lėmė yra mikroschemų trukumas , kuris yra susijęs su pandemijos tiekimo grandine. Taip pat buvo gamybos problemų, nes daugelis žmonių tiesiog negalėjo patekti į ,,Bronco”.

Jeep Wrangler laimėjo 2021 m. pardavimo mūšį prieš Ford Bronco

Pabaigai

Tačiau nereikia tikėtis, kad toks pardavimo skaičių skirtumas tesis amžinai. Nes ,,Blue Oval” ir toliau spartina ,,Branco” konstravimą ir gabenimą ir jų pristatymą klientams. O tuomet pardavimų skaičiaus skirtumas turėtų sumažėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *