Ką turėtumėte įsidėti į vaistinėlę, keliaujant su vaikais

Ką turėtumėte įsidėti į vaistinėlę, keliaujant su vaikais

Kiekvienam tėvui, keliaujančiam kartu su savo vaikais, reikia pagrindinio sveikatos aprūpinimo rinkinio, o tiksliau – naujus reikalavimus atitinkančios pirmosios pagalbos vaistinėlės. Turėdami atnaujintą vaistinėlę lengvai pasiekiamoje vietoje, keliaudami galėsite būti ramūs bei atsipalaidavę, žinodami, jog pirmoji pagalba ištikus nelaimei pasiekiama ranka. Keliaujant į užsienį, parduotuvėse ne visada rasite savo pamėgtus, veiksmingus ir patikimus vaistų prekių ženklus. Vaistinėlėje, šalia savęs, turėdami būtiniausias pirmosios pagalbos priemones palengvinsite nerimą ir sužalojimus, kurie keliaujant su vaikais dažnai įvyksta dar net nepasiekus kelionės tikslo. Štai keletas būtiniausių, pirmąją medicinos pagalbos vaistinėlę papildančių priemonių, būtinų saugiai jūsų šeimos narių kelionei.

 

Receptiniai vaistai

Kelionės metu nepamirškite į vaistinėlę įsidėti receptinių vaistų, kuriuos geria jūsų šeimos nariai. Taip pat, kelionės metu itin praverčia ir inhaliatoriai. Net jei jūsų vaikas neserga astma – inhaliatoriais papildyti savo vaistinėlę yra būtina. Ankščiau nebūtus astmos priepuolius gali išprovokuoti dulkės ore, kurių apstu atostogaujant karštose šalyse.

 

Vaikams tinkami, nereceptiniai vaistai

Į šia kategoriją patenka vaikams ir visai šeimai tinkantys vaistai nuo skausmo (dažniausiai praverčia vaikams, kuriems dygsta dantys), kosulio, temperatūros, pykinimo, pilvo skausmo ar pūtimo, purškikliai nuo slogos.

 

Termometras

Termometras jūsų pirmosios pagalbos vaistinėlėje yra privaloma papildoma priemonė keliaujant su vaikais. Daug tėvų apie tai nepagalvoja, tačiau paprasto termometro pagalba, galima nustatyti savo atžalą ištikusį karščio smūgį. Ši problema dažniausiai pasitaiko atostogaujant karšto klimato šalyse. Vaikai mėgsta žaisti smėlyje prie jūros, kur išvengti pavojingo saulės poveikio yra labai sunku, pakilusi atžalos kūno temperatūra ir ilgas būvimas saulėje ar karštyje gali pasibaigti karščio smūgiu.

 

Pildydami savo kelioninę, pirmosios pagalbos vaistinėlę turėtumėte atsižvelgti į savo vaikų poreikius, alergijas, medicinines problemas ar egzistuojančias ligas. Vaistinėlės sudėtį galite atitinkamai keisti ar pildyti, priklausomai nuo kelionės tikslo, pavyzdžiui: keliaujant į miškais nusėtas vietoves, ar prie vandens šaltinio, rekomenduojama vaistinėlėje turėti vaistų nuo vabalų įkandimų, niežulio. Įsigiję pirmosios pagalbos vaistinėlę, joje rasite jau sudarytą ir SAM reikalavimus atitinkantį pirmosios medicininės pagalbos rinkinį taip pat rinkinį galite pildyti sau tinkamais vaistais ar medicininėmis priemonėmis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *